trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Perminov Roman
0
followers
Essen, Deutschland
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
344
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
89%
Game of Thrones
130,993 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,131 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
60,949 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,292 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,419 votes
9
— Superb
84%
Dexter
38,981 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,679 votes
4
— Poor
85%
House
29,907 votes
4
— Poor
75%
Arrow
31,928 votes
5
— Meh
88%
Rick and Morty
29,350 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,743 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,284 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,799 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
24,995 votes
7
— Good
82%
Modern Family
25,263 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
23,949 votes
6
— Fair
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,926 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,094 votes
5
— Meh
84%
Marvel's Daredevil
22,619 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,660 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,074 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,543 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,628 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,164 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Squid Game
19,619 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,581 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Family Guy
18,829 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,403 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,180 votes
5
— Meh
86%
Fargo
15,357 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,058 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,219 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
13,697 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,357 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,075 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,703 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,574 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,291 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,678 votes
6
— Fair
90%
Arcane
10,799 votes
6
— Fair
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,413 votes
9
— Superb
81%
How to Get Away with Murder
10,200 votes
6
— Fair
82%
Love, Death & Robots
9,729 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Korra
9,359 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Criminal Minds
9,209 votes
9
— Superb
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,333 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Invincible
8,480 votes
10
— Totally Ninja!
85%
One-Punch Man
8,091 votes
9
— Superb
88%
Gravity Falls
7,932 votes
10
— Totally Ninja!
76%
American Dad!
8,323 votes
9
— Superb
79%
Misfits
8,050 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Glee
8,292 votes
9
— Superb
85%
The Newsroom
7,462 votes
6
— Fair
81%
Bob's Burgers
7,304 votes
9
— Superb
87%
Adventure Time
7,007 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lie to Me
7,295 votes
4
— Poor
85%
Naruto Shippuden
6,730 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Naruto
6,553 votes
10
— Totally Ninja!
89%
One Piece
6,156 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,440 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup