trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
dzirambola
3
followers
mandalore
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
333
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
89%
Game of Thrones
131,065 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,203 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,755 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
60,977 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,874 votes
6
— Fair
89%
Sherlock
47,120 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,439 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,325 votes
8
— Great
84%
Dexter
38,993 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,702 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,943 votes
7
— Good
85%
House
29,924 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,757 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,647 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,014 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,809 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,457 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,219 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,106 votes
7
— Good
84%
The Boys
24,016 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,383 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,746 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,629 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,417 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,090 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,067 votes
6
— Fair
78%
Squid Game
19,652 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,448 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,656 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,028 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,587 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,221 votes
6
— Fair
86%
Dark
17,018 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,514 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,226 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,202 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,113 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
15,653 votes
7
— Good
92%
The Wire
15,484 votes
9
— Superb
77%
New Girl
15,454 votes
6
— Fair
86%
Fargo
15,372 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,073 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,870 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,850 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,073 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,706 votes
5
— Meh
80%
Sex Education
13,648 votes
5
— Meh
78%
The Umbrella Academy
13,631 votes
5
— Meh
85%
The Last of Us
13,366 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,083 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
12,954 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,737 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,684 votes
4
— Poor
82%
Chuck
12,381 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,320 votes
6
— Fair
85%
Seinfeld
12,148 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,104 votes
6
— Fair
86%
Ted Lasso
11,779 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,376 votes
8
— Great
82%
24
11,227 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup