trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
EDNERD
2
followers
Denver, CO
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
38
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
The Dark Knight Rises
46,068 votes
7
— Good
82%
Hachi: A Dog's Tale
7,012 votes
7
— Good
81%
The Imitation Game
30,568 votes
7
— Good
80%
The King's Speech
12,799 votes
7
— Good
79%
Beauty and the Beast
19,653 votes
7
— Good
79%
Kubo and the Two Strings
12,044 votes
7
— Good
79%
The Boondock Saints
7,104 votes
7
— Good
79%
Her
23,099 votes
7
— Good
79%
Citizen Kane
6,129 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,843 votes
7
— Good
77%
Arrival
56,470 votes
7
— Good
77%
Life of Pi
17,536 votes
7
— Good
77%
Zombieland
25,448 votes
7
— Good
76%
Beasts of No Nation
3,206 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
56,422 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
33,509 votes
7
— Good
74%
From Dusk Till Dawn
9,332 votes
7
— Good
73%
Unbroken
5,868 votes
7
— Good
73%
Moonlight
14,270 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,129 votes
7
— Good
72%
Chronicle
8,967 votes
7
— Good
71%
Super 8
11,467 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
36,979 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
40,545 votes
7
— Good
71%
Now You See Me 2
27,873 votes
7
— Good
70%
Hector and the Search for Happiness
1,773 votes
7
— Good
70%
Angels & Demons
11,017 votes
7
— Good
70%
Kingpin
1,921 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,698 votes
7
— Good
68%
Tomorrowland
14,277 votes
7
— Good
67%
Maze Runner: The Scorch Trials
19,892 votes
7
— Good
67%
Vacation
8,025 votes
7
— Good
66%
Sisters
5,874 votes
7
— Good
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,204 votes
7
— Good
65%
San Andreas
15,591 votes
7
— Good
65%
The Switch
3,060 votes
7
— Good
64%
Trainwreck
7,329 votes
7
— Good
53%
Fantastic Four
13,610 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup