trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ilyes
8
followers
Algeria
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
92
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,176 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,159 votes
8
— Great
85%
Friends
41,374 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,032 votes
8
— Great
86%
The Office
27,373 votes
8
— Great
84%
Suits
24,253 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,399 votes
8
— Great
84%
Community
20,255 votes
8
— Great
84%
South Park
19,200 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,677 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,439 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,071 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,751 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,182 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,088 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,617 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,265 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,088 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,970 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,384 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,125 votes
8
— Great
82%
Castle
11,665 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,307 votes
8
— Great
82%
Californication
11,262 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,434 votes
8
— Great
87%
Stargate SG-1
9,175 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,104 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,115 votes
8
— Great
77%
Smallville
8,173 votes
8
— Great
80%
That '70s Show
7,894 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
7,766 votes
8
— Great
83%
Luther
7,666 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,468 votes
8
— Great
79%
Legion
6,960 votes
8
— Great
85%
Justified
6,418 votes
8
— Great
89%
One Piece
6,175 votes
8
— Great
81%
Malcolm in the Middle
6,080 votes
8
— Great
81%
Entourage
6,064 votes
8
— Great
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,012 votes
8
— Great
86%
Six Feet Under
5,483 votes
8
— Great
81%
Ray Donovan
5,634 votes
8
— Great
80%
Burn Notice
5,379 votes
8
— Great
85%
Freaks and Geeks
5,128 votes
8
— Great
86%
Curb Your Enthusiasm
4,938 votes
8
— Great
83%
Dragon Ball
4,733 votes
8
— Great
84%
Atlanta
4,671 votes
8
— Great
83%
Louie
4,220 votes
8
— Great
89%
The West Wing
3,827 votes
8
— Great
83%
Fullmetal Alchemist
3,845 votes
8
— Great
84%
ERASED
3,788 votes
8
— Great
77%
The O.C.
3,850 votes
8
— Great
82%
Bleach
3,599 votes
8
— Great
75%
Tokyo Ghoul
3,474 votes
8
— Great
78%
Jericho
3,259 votes
8
— Great
85%
Black Books
2,905 votes
8
— Great
75%
The King of Queens
2,904 votes
8
— Great
75%
Wilfred
2,682 votes
8
— Great
83%
Better Off Ted
2,392 votes
8
— Great
76%
Pokémon
2,468 votes
8
— Great
86%
Peep Show
2,232 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup