trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
eloy86
VIP
8
33
followers
İstanbul
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
45
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Family Guy
18,861 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,207 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,389 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,351 votes
8
— Great
79%
Misfits
8,060 votes
8
— Great
84%
Stargate Atlantis
6,521 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Voyager
5,376 votes
8
— Great
77%
Star Trek: Enterprise
4,161 votes
8
— Great
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,462 votes
8
— Great
73%
The 4400
2,866 votes
8
— Great
80%
ER
2,198 votes
8
— Great
87%
The Twilight Zone
2,074 votes
8
— Great
77%
3rd Rock from the Sun
2,047 votes
8
— Great
78%
Cheers
1,969 votes
8
— Great
79%
Noragami
1,726 votes
8
— Great
73%
Tales from the Loop
1,427 votes
8
— Great
72%
Philip K. Dick's Electric Dreams
1,262 votes
8
— Great
72%
The Fairly OddParents
1,086 votes
8
— Great
77%
Teenage Mutant Ninja Turtles
1,038 votes
8
— Great
74%
Primeval
978 votes
8
— Great
69%
According to Jim
956 votes
8
— Great
75%
Tru Calling
782 votes
8
— Great
76%
Jackie Chan Adventures
779 votes
8
— Great
75%
Darkwing Duck
590 votes
8
— Great
78%
The Transformers
533 votes
8
— Great
80%
NewsRadio
532 votes
8
— Great
55%
Dads
521 votes
8
— Great
84%
This Is England '86
515 votes
8
— Great
74%
Lucky Louie
507 votes
8
— Great
76%
Millennium
475 votes
8
— Great
73%
Goosebumps
433 votes
8
— Great
84%
Slam Dunk
406 votes
8
— Great
73%
Two Guys and a Girl
402 votes
8
— Great
73%
Aladdin
397 votes
8
— Great
70%
The Angry Beavers
385 votes
8
— Great
73%
The Sarah Jane Adventures
384 votes
8
— Great
69%
Star Trek: Short Treks
325 votes
8
— Great
67%
The Wild Thornberrys
270 votes
8
— Great
74%
Into the West
155 votes
8
— Great
75%
Honest Trailers
89 votes
8
— Great
74%
Legends of the Hidden Temple
78 votes
8
— Great
52%
Ace Ventura: Pet Detective
38 votes
8
— Great
69%
The Awful Truth
31 votes
8
— Great
69%
As If
28 votes
8
— Great
70%
Cooking Hostile
4 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup