trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Emiliano Corazza
0
followers
Rome, Latium
21
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
39
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,533 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,067 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,861 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,163 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,896 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,153 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,259 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,989 votes
8
— Great
77%
The 100
20,132 votes
6
— Fair
82%
Money Heist
17,291 votes
7
— Good
86%
Dark
17,109 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
16,936 votes
6
— Fair
70%
13 Reasons Why
14,104 votes
6
— Fair
78%
The Umbrella Academy
13,685 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,212 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,090 votes
9
— Superb
81%
How to Get Away with Murder
10,221 votes
7
— Good
76%
You
10,178 votes
7
— Good
81%
Euphoria
8,165 votes
8
— Great
67%
Riverdale
7,394 votes
6
— Fair
83%
The Crown
7,216 votes
7
— Good
76%
Russian Doll
5,703 votes
6
— Fair
73%
Elite
4,459 votes
7
— Good
74%
The Outsider
3,376 votes
5
— Meh
86%
Heartstopper
2,947 votes
7
— Good
76%
Legacies
2,286 votes
8
— Great
65%
Insatiable
1,738 votes
5
— Meh
83%
Young Royals
1,550 votes
6
— Fair
87%
Pose
1,364 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Dynasty
1,263 votes
7
— Good
77%
On My Block
1,088 votes
4
— Poor
73%
The Politician
1,048 votes
7
— Good
85%
It's a Sin
1,022 votes
8
— Great
85%
Strappare lungo i bordi
975 votes
8
— Great
68%
Who Killed Sara?
780 votes
5
— Meh
66%
Greenhouse Academy
419 votes
7
— Good
67%
Mary & George
210 votes
5
— Meh
61%
Thomas The Tank Engine & Friends
149 votes
8
— Great
66%
The Ignorant Angels
52 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup