trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Cristian Garcia
2
followers
Rosario
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
142
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
78%
Avatar
60,115 votes
7
— Good
77%
Arrival
56,691 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
56,002 votes
7
— Good
81%
Iron Man
54,018 votes
7
— Good
84%
Avengers: Endgame
48,923 votes
7
— Good
79%
Moana
49,017 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
49,022 votes
7
— Good
82%
The Dark Knight Rises
46,248 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,694 votes
7
— Good
80%
Zootopia
44,665 votes
7
— Good
80%
Inside Out
44,058 votes
7
— Good
84%
Star Wars
41,907 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
42,159 votes
7
— Good
84%
WALL·E
40,654 votes
7
— Good
81%
Finding Nemo
39,502 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,974 votes
7
— Good
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,750 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
39,865 votes
7
— Good
86%
The Empire Strikes Back
37,029 votes
7
— Good
84%
The Lion King
37,445 votes
7
— Good
82%
Toy Story
36,626 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,826 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,186 votes
7
— Good
85%
Se7en
34,441 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,917 votes
7
— Good
84%
Return of the Jedi
33,298 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,195 votes
7
— Good
82%
Jurassic Park
32,671 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,263 votes
7
— Good
81%
Shutter Island
32,733 votes
7
— Good
84%
Coco
31,667 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
32,082 votes
7
— Good
74%
Split
32,581 votes
7
— Good
79%
Shrek
30,343 votes
7
— Good
83%
The Prestige
29,320 votes
7
— Good
85%
The Silence of the Lambs
28,673 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,441 votes
7
— Good
81%
Bohemian Rhapsody
29,023 votes
7
— Good
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,784 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,487 votes
7
— Good
86%
The Green Mile
26,508 votes
7
— Good
80%
Blade Runner
27,214 votes
7
— Good
85%
Saving Private Ryan
26,375 votes
7
— Good
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,399 votes
7
— Good
73%
Cars
26,777 votes
7
— Good
84%
Léon: The Professional
24,809 votes
7
— Good
75%
The Matrix Reloaded
26,274 votes
7
— Good
77%
Zombieland
25,550 votes
7
— Good
81%
1917
24,851 votes
7
— Good
76%
300
25,170 votes
7
— Good
72%
Tenet
25,634 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,039 votes
7
— Good
77%
Men in Black
24,072 votes
7
— Good
80%
The Terminator
22,887 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
22,842 votes
7
— Good
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,984 votes
7
— Good
81%
The Sixth Sense
21,285 votes
7
— Good
73%
The Shape of Water
22,385 votes
7
— Good
75%
X-Men
22,087 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,446 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup