trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ireney Berezniak
VIP
10
9
followers
Calgary
47
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
46
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Star Wars
41,869 votes
8
— Great
83%
Dune: Part Two
17,276 votes
8
— Great
83%
Green Book
19,175 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
18,929 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,737 votes
8
— Great
80%
Prisoners
19,716 votes
8
— Great
79%
Inside Job
2,925 votes
8
— Great
79%
Spotlight
16,090 votes
8
— Great
79%
Her
23,178 votes
8
— Great
78%
A Fistful of Dollars
5,218 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,283 votes
8
— Great
78%
Williams
325 votes
8
— Great
77%
Arrival
56,639 votes
8
— Great
77%
Nightcrawler
18,801 votes
8
— Great
77%
Going Clear: Scientology and the Prison of Belief
2,694 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
30,745 votes
8
— Great
77%
The Revenant
33,892 votes
8
— Great
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,951 votes
8
— Great
76%
Sincerely Louis C.K.
485 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,393 votes
8
— Great
76%
The Irishman
13,507 votes
8
— Great
75%
Upgrade
15,248 votes
8
— Great
75%
Star Trek Beyond
26,537 votes
8
— Great
75%
Dunkirk
30,413 votes
8
— Great
74%
Unknown Soldier
294 votes
8
— Great
74%
The Conjuring 2
16,318 votes
8
— Great
74%
Louis C.K.: Live at The Comedy Store
645 votes
8
— Great
74%
Coherence
6,996 votes
8
— Great
74%
American Sniper
19,477 votes
8
— Great
73%
The Favourite
8,447 votes
8
— Great
73%
Polytechnique
579 votes
8
— Great
73%
The Nightingale
1,577 votes
8
— Great
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,150 votes
8
— Great
71%
Rakka
419 votes
8
— Great
71%
Brimstone
3,919 votes
8
— Great
71%
Black '47
951 votes
8
— Great
70%
Bone Tomahawk
5,495 votes
8
— Great
70%
Stop at Nothing: The Lance Armstrong Story
131 votes
8
— Great
69%
The Sisters Brothers
3,495 votes
8
— Great
69%
Bird Box
18,791 votes
8
— Great
69%
Life
21,891 votes
8
— Great
69%
Firebase
238 votes
8
— Great
67%
The Power of the Dog
5,518 votes
8
— Great
65%
The Homesman
1,366 votes
8
— Great
64%
Mandy
4,311 votes
8
— Great
64%
1922
4,182 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup