trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ireney Berezniak
VIP
10
9
followers
Calgary
47
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
234
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,262 votes
8
— Great
77%
Arrival
56,610 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,713 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,197 votes
7
— Good
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,789 votes
6
— Fair
79%
Mad Max: Fury Road
46,276 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,195 votes
7
— Good
84%
Star Wars
41,838 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,179 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
40,618 votes
6
— Fair
77%
The Revenant
33,881 votes
8
— Great
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,130 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
32,002 votes
9
— Superb
83%
Hacksaw Ridge
30,653 votes
7
— Good
77%
Ex Machina
30,723 votes
8
— Great
75%
Dunkirk
30,402 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,363 votes
8
— Great
67%
Lucy
29,089 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,529 votes
8
— Great
84%
Whiplash
24,764 votes
9
— Superb
80%
The Grand Budapest Hotel
24,559 votes
7
— Good
68%
Ghost in the Shell
26,566 votes
7
— Good
75%
Sicario
23,917 votes
9
— Superb
79%
Her
23,166 votes
8
— Great
67%
Alien: Covenant
24,674 votes
7
— Good
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,934 votes
8
— Great
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,152 votes
7
— Good
69%
Life
21,884 votes
8
— Great
80%
Prisoners
19,700 votes
8
— Great
83%
Green Book
19,160 votes
8
— Great
68%
Annihilation
21,048 votes
7
— Good
81%
Ford v Ferrari
18,918 votes
8
— Great
79%
Jojo Rabbit
18,837 votes
6
— Fair
74%
American Sniper
19,469 votes
8
— Great
77%
Nightcrawler
18,783 votes
8
— Great
70%
Don't Look Up
19,501 votes
6
— Fair
63%
Sausage Party
20,086 votes
6
— Fair
83%
Dune: Part Two
17,188 votes
8
— Great
69%
Bird Box
18,787 votes
8
— Great
73%
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)
17,694 votes
6
— Fair
67%
Terminator Genisys
18,292 votes
5
— Meh
79%
Spotlight
16,088 votes
8
— Great
74%
The Conjuring 2
16,313 votes
8
— Great
65%
The Dark Tower
16,654 votes
5
— Meh
75%
Upgrade
15,239 votes
8
— Great
61%
The Matrix Resurrections
16,378 votes
5
— Meh
65%
San Andreas
15,620 votes
7
— Good
75%
Hell or High Water
14,373 votes
5
— Meh
63%
Ad Astra
15,589 votes
7
— Good
72%
Nocturnal Animals
14,585 votes
7
— Good
75%
Predestination
14,226 votes
7
— Good
76%
The Irishman
13,499 votes
8
— Great
71%
Spy
13,772 votes
6
— Fair
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,292 votes
7
— Good
71%
Midsommar
13,628 votes
7
— Good
77%
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
12,689 votes
7
— Good
64%
RoboCop
13,370 votes
6
— Fair
72%
What Happened to Monday
12,209 votes
6
— Fair
69%
Office Christmas Party
12,228 votes
6
— Fair
60%
Jupiter Ascending
13,138 votes
5
— Meh
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup