Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
evilpanda
0
Followers
1
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
248
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
100%
Why You Do This
1 vote
10
— Totally Ninja!
100%
Bill Frisell: Live In Montreal
1 vote
10
— Totally Ninja!
88%
Portishead: Roseland New York
38 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Alien
28,867 votes
9
— Superb
82%
Rush: Beyond The Lighted Stage
180 votes
8
— Great
81%
Swans: Where Does a Body End?
17 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Hunt
6,556 votes
8
— Great
81%
The Australian Dream
24 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Roger Waters: Us + Them
111 votes
7
— Good
80%
The Terminator
23,519 votes
7
— Good
80%
Knives Out
33,680 votes
8
— Great
80%
Soul
18,231 votes
10
— Totally Ninja!
80%
In Search of Darkness
308 votes
7
— Good
79%
Everything Everywhere All at Once
23,984 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Game
11,437 votes
7
— Good
77%
The Raid 2
4,748 votes
8
— Great
77%
The Peanut Butter Falcon
4,120 votes
8
— Great
77%
Zack Snyder's Justice League
17,469 votes
8
— Great
77%
Godzilla Minus One
7,863 votes
7
— Good
76%
The Raid
7,527 votes
8
— Great
76%
One Cut of the Dead
1,699 votes
6
— Fair
76%
Tyrannosaur
701 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
40,717 votes
6
— Fair
76%
Watchmen
21,443 votes
9
— Superb
76%
End of Watch
6,814 votes
8
— Great
76%
Nobody
20,086 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
34,064 votes
7
— Good
76%
Blue Velvet
3,940 votes
9
— Superb
75%
Aftersun
2,856 votes
8
— Great
75%
The Worst Person in the World
2,548 votes
9
— Superb
75%
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge
2,020 votes
6
— Fair
75%
Scream
11,881 votes
8
— Great
75%
American Fiction
3,908 votes
9
— Superb
75%
Promising Young Woman
8,297 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Riders of Justice
2,759 votes
9
— Superb
75%
Flickering Lights
404 votes
8
— Great
75%
Such Hawks Such Hounds
10 votes
7
— Good
74%
Doctor Sleep
10,531 votes
9
— Superb
74%
Ed Wood
2,536 votes
7
— Good
74%
Once Upon a Time in Anatolia
607 votes
6
— Fair
74%
Cure
839 votes
8
— Great
74%
Sonatine
487 votes
5
— Meh
74%
No Time to Die
18,487 votes
6
— Fair
74%
Human, Space, Time and Human
79 votes
6
— Fair
73%
Strange Darling
336 votes
8
— Great
73%
Electric Boogaloo: The Wild, Untold Story of Cannon Films
326 votes
6
— Fair
73%
Invasion of the Body Snatchers
1,846 votes
6
— Fair
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,663 votes
6
— Fair
73%
Ghostwatch
346 votes
7
— Good
73%
Blow Out
1,625 votes
9
— Superb
73%
The Nightingale
1,636 votes
8
— Great
73%
Fighting with My Family
5,391 votes
6
— Fair
73%
Decision to Leave
2,032 votes
7
— Good
73%
Angel Heart
2,089 votes
7
— Good
72%
Brother
516 votes
7
— Good
72%
The Beat That My Heart Skipped
324 votes
5
— Meh
72%
Dredd
13,396 votes
8
— Great
72%
Leap of Faith: William Friedkin on The Exorcist
64 votes
8
— Great
72%
Assault on Precinct 13
1,233 votes
6
— Fair
72%
The Suicide Squad
21,032 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch