trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Fabricio Nunes
2
followers
Omicron Persei 8
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
81
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
130,906 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,058 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
60,914 votes
6
— Fair
89%
Sherlock
47,070 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,317 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,718 votes
8
— Great
86%
The Office
27,246 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
25,937 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,777 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,419 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
24,952 votes
8
— Great
84%
The Boys
23,909 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,406 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
17,984 votes
7
— Good
91%
Band of Brothers
16,489 votes
9
— Superb
86%
Dark
16,971 votes
7
— Good
80%
Lucifer
16,850 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
16,157 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,713 votes
8
— Great
80%
Loki
15,599 votes
7
— Good
84%
Silicon Valley
15,044 votes
7
— Good
85%
Narcos
14,848 votes
9
— Superb
78%
The Umbrella Academy
13,611 votes
7
— Good
85%
The Expanse
12,937 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,053 votes
5
— Meh
83%
Ozark
12,703 votes
7
— Good
84%
Arrested Development
12,568 votes
7
— Good
85%
Seinfeld
12,124 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,080 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,281 votes
8
— Great
90%
Arcane
10,779 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,165 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,779 votes
6
— Fair
83%
The Haunting of Hill House
10,645 votes
7
— Good
77%
The End of the F***ing World
10,975 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,152 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,719 votes
8
— Great
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,323 votes
9
— Superb
71%
Marvel's Luke Cage
9,210 votes
5
— Meh
87%
Succession
8,174 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,082 votes
7
— Good
88%
Cowboy Bebop
6,747 votes
9
— Superb
80%
Watchmen
7,051 votes
3
— Bad
85%
Rome
6,766 votes
7
— Good
80%
Good Omens
6,883 votes
7
— Good
75%
American Gods
6,763 votes
7
— Good
82%
Star Wars: Andor
6,283 votes
7
— Good
76%
Lupin
5,961 votes
7
— Good
77%
The Sandman
5,884 votes
7
— Good
76%
Russian Doll
5,679 votes
7
— Good
81%
Peacemaker
5,364 votes
7
— Good
80%
Castlevania
5,101 votes
7
— Good
76%
A Series of Unfortunate Events
5,035 votes
7
— Good
83%
What We Do in the Shadows
4,665 votes
9
— Superb
80%
Ash vs Evil Dead
3,855 votes
7
— Good
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,821 votes
7
— Good
86%
When They See Us
3,558 votes
8
— Great
72%
Snowpiercer
3,669 votes
5
— Meh
65%
Space Force
3,684 votes
6
— Fair
79%
Narcos: Mexico
3,270 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup