Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Justin Isaac
VIP
9
1
Follower
1
Following
Wooster, Ohio
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
333
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
89%
Game of Thrones
134,405 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
100,539 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
66,989 votes
6
— Fair
85%
Stranger Things
54,942 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
48,178 votes
9
— Superb
85%
Friends
42,595 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
42,530 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,900 votes
8
— Great
81%
Lost
33,624 votes
6
— Fair
87%
Rick and Morty
30,625 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
29,897 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
28,684 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
27,515 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
27,322 votes
8
— Great
84%
The Boys
26,604 votes
8
— Great
82%
Modern Family
26,057 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,964 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,641 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Prison Break
23,429 votes
4
— Poor
79%
Orange Is the New Black
23,316 votes
5
— Meh
84%
Marvel's Daredevil
23,176 votes
9
— Superb
84%
Community
20,824 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
20,797 votes
9
— Superb
86%
Futurama
20,184 votes
9
— Superb
78%
The Witcher
20,153 votes
7
— Good
84%
South Park
19,728 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
19,422 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
19,323 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,957 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,943 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
18,024 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,908 votes
7
— Good
86%
Dark
17,782 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,971 votes
9
— Superb
80%
Loki
16,516 votes
8
— Great
87%
Death Note
16,434 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,838 votes
7
— Good
86%
Fargo
15,798 votes
9
— Superb
77%
New Girl
15,790 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,492 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
15,146 votes
7
— Good
87%
Attack on Titan
15,050 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
15,028 votes
5
— Meh
77%
The Umbrella Academy
14,776 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
14,600 votes
10
— Totally Ninja!
70%
13 Reasons Why
14,404 votes
3
— Bad
88%
Battlestar Galactica
14,370 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
14,289 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
14,193 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,933 votes
4
— Poor
85%
The Expanse
13,420 votes
8
— Great
83%
Ozark
13,336 votes
7
— Good
84%
Arrested Development
12,890 votes
7
— Good
86%
Ted Lasso
12,705 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chuck
12,563 votes
7
— Good
85%
Seinfeld
12,546 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Orphan Black
12,522 votes
7
— Good
85%
Archer
11,688 votes
7
— Good
90%
Arcane
11,675 votes
7
— Good
85%
Mad Men
11,570 votes
9
— Superb
1
2
3
4
5
6
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch