trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Farrell
0
followers
Youghal
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
28
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Infinity War
55,746 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Lethal Weapon
9,346 votes
10
— Totally Ninja!
77%
A Star Is Born
18,710 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
La La Land
24,608 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
Black Panther
46,123 votes
6
— Fair
76%
Chaplin
1,140 votes
6
— Fair
75%
Lethal Weapon 2
6,668 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Action Figures
19 votes
7
— Good
75%
The Founder
14,369 votes
7
— Good
74%
Doctor Sleep
10,251 votes
7
— Good
74%
Man on the Moon
2,770 votes
1
— Weak Sauce :(
72%
Lethal Weapon 3
5,660 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Shazam!
24,240 votes
8
— Great
72%
Star Trek: Generations
4,073 votes
7
— Good
71%
The Dead Zone
1,989 votes
7
— Good
71%
The Death of "Superman Lives": What Happened?
304 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Lethal Weapon 4
5,161 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Solo: A Star Wars Story
22,078 votes
6
— Fair
70%
Venom
33,592 votes
7
— Good
70%
The Money Pit
1,883 votes
8
— Great
69%
Star Trek: The Motion Picture
4,418 votes
4
— Poor
69%
Star Trek: Nemesis
3,927 votes
7
— Good
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,146 votes
7
— Good
66%
Waterworld
6,030 votes
7
— Good
62%
Iron Sky
4,374 votes
7
— Good
61%
The First Purge
6,931 votes
6
— Fair
61%
The Cloverfield Paradox
8,981 votes
4
— Poor
60%
Hellboy
9,398 votes
2
— Terrible
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup