trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Felipe
0
followers
Brazil
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
36
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
77%
Get Out
41,013 votes
7
— Good
79%
Dune
36,338 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,731 votes
7
— Good
81%
Catch Me If You Can
26,235 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,114 votes
7
— Good
76%
Cruella
14,210 votes
7
— Good
71%
Midsommar
13,585 votes
7
— Good
79%
Mary Poppins
8,188 votes
7
— Good
61%
Old
8,975 votes
7
— Good
68%
White Chicks
5,939 votes
7
— Good
72%
Mamma Mia! Here We Go Again
5,622 votes
7
— Good
73%
We Bought a Zoo
5,087 votes
7
— Good
71%
Run
4,875 votes
7
— Good
71%
Frankenweenie
4,739 votes
7
— Good
65%
Fun with Dick and Jane
3,519 votes
7
— Good
67%
Bean
3,389 votes
7
— Good
71%
Chip 'n Dale: Rescue Rangers
3,278 votes
7
— Good
62%
Circle
3,418 votes
7
— Good
65%
The Wandering Earth
2,827 votes
7
— Good
70%
Bottoms
2,250 votes
7
— Good
67%
Death to 2020
2,255 votes
7
— Good
76%
Bao
2,079 votes
7
— Good
74%
Drive My Car
2,009 votes
7
— Good
58%
2067
2,190 votes
7
— Good
70%
Toc Toc
1,455 votes
7
— Good
67%
Little Italy
1,203 votes
7
— Good
66%
The Occupant
1,101 votes
7
— Good
71%
Two Distant Strangers
847 votes
7
— Good
74%
Tomboy
733 votes
7
— Good
66%
Futuro Beach
175 votes
7
— Good
73%
Tim Maia
159 votes
7
— Good
65%
Minha Irmã e Eu
78 votes
7
— Good
79%
Alice Júnior
52 votes
7
— Good
64%
Time Trap
44 votes
7
— Good
65%
Stuntman
38 votes
7
— Good
58%
The Trip
34 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup