trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Felipe Troy
VIP
8
3
followers
Paris, France
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
33
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
83%
Guardians of the Galaxy
96,234 votes
7
— Good
84%
WALL·E
40,434 votes
7
— Good
84%
The Lion King
37,284 votes
7
— Good
84%
Coco
31,488 votes
7
— Good
73%
The Secret Life of Pets
32,208 votes
7
— Good
71%
Central Intelligence
22,922 votes
7
— Good
73%
The Shape of Water
22,315 votes
7
— Good
70%
Despicable Me 3
20,213 votes
7
— Good
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,153 votes
7
— Good
71%
Why Him?
15,237 votes
7
— Good
75%
Pitch Perfect
14,724 votes
7
— Good
75%
The Founder
14,401 votes
7
— Good
75%
Predestination
14,162 votes
7
— Good
64%
Men in Black: International
14,645 votes
7
— Good
70%
Bad Boys for Life
13,846 votes
7
— Good
70%
Contagion
12,680 votes
7
— Good
73%
Crazy Rich Asians
10,317 votes
7
— Good
68%
The Other Guys
8,469 votes
7
— Good
66%
The Killer
6,660 votes
7
— Good
66%
American Ultra
6,598 votes
7
— Good
65%
The Hustle
6,062 votes
7
— Good
62%
The Rhythm Section
1,777 votes
7
— Good
69%
Don't Think Twice
1,204 votes
7
— Good
60%
Meet Cute
877 votes
7
— Good
70%
2048: Nowhere to Run
725 votes
7
— Good
68%
Deerskin
580 votes
7
— Good
62%
Problemos
305 votes
7
— Good
73%
Secretly, Greatly
241 votes
7
— Good
70%
Castello Cavalcanti
214 votes
7
— Good
67%
A Man in a Hurry
157 votes
7
— Good
76%
Neal Brennan: Women and Black Dudes
46 votes
7
— Good
68%
Extras
36 votes
7
— Good
55%
Battle Of The Brides 2
2 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup