trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
FinFan
188
followers
Home
54
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
157
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
83%
Westworld
25,927 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,565 votes
7
— Good
84%
The Boys
24,518 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,445 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,178 votes
7
— Good
87%
Stargate SG-1
9,195 votes
7
— Good
83%
The Crown
7,225 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,163 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
6,928 votes
7
— Good
85%
Rome
6,804 votes
7
— Good
84%
Stargate Atlantis
6,532 votes
7
— Good
84%
The Pacific
5,679 votes
7
— Good
81%
Star Trek: Voyager
5,388 votes
7
— Good
75%
Constantine
5,001 votes
7
— Good
80%
Alias
3,625 votes
7
— Good
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,468 votes
7
— Good
78%
Jericho
3,263 votes
7
— Good
82%
Bosch
3,235 votes
7
— Good
74%
Caprica
2,497 votes
7
— Good
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,470 votes
7
— Good
70%
CSI: Miami
2,071 votes
7
— Good
72%
Sabrina, the Teenage Witch
1,695 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Visions
1,553 votes
7
— Good
82%
The Unit
1,421 votes
7
— Good
65%
Camelot
1,396 votes
7
— Good
75%
The White Queen
1,199 votes
7
— Good
80%
John Adams
888 votes
7
— Good
76%
Hatfields & McCoys
832 votes
7
— Good
72%
JAG
815 votes
7
— Good
76%
Miami Vice
647 votes
7
— Good
88%
Human Planet
604 votes
7
— Good
75%
Mrs. America
568 votes
7
— Good
81%
Ashes to Ashes
566 votes
7
— Good
73%
I Dream of Jeannie
560 votes
7
— Good
78%
Superman: The Animated Series
548 votes
7
— Good
72%
Hand of God
539 votes
7
— Good
85%
NOVA
456 votes
7
— Good
75%
Forged in Fire
433 votes
7
— Good
67%
Paranoid
376 votes
7
— Good
71%
Beware the Batman
363 votes
7
— Good
71%
Dallas
346 votes
7
— Good
73%
Marvel Studios: Assembled
310 votes
7
— Good
83%
I, Claudius
273 votes
7
— Good
69%
Black Box
267 votes
7
— Good
67%
Charlie's Angels
264 votes
7
— Good
71%
The World According to Jeff Goldblum
244 votes
7
— Good
73%
Counting Cars
195 votes
7
— Good
83%
Into the Universe with Stephen Hawking
176 votes
7
— Good
68%
Planet of the Apes
169 votes
7
— Good
69%
The Last Tycoon
166 votes
7
— Good
78%
Watchmen: Motion Comic
153 votes
7
— Good
72%
Tatort
134 votes
7
— Good
59%
Star Trek: Of Gods and Men
128 votes
7
— Good
58%
The Fear Index
121 votes
7
— Good
74%
Code of a Killer
118 votes
7
— Good
65%
Street Hawk
101 votes
7
— Good
79%
Our World War
86 votes
7
— Good
70%
The Chronicles of Narnia
84 votes
7
— Good
69%
The Time Tunnel
83 votes
7
— Good
74%
Dogs
80 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup