trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ismael Gorissen
VIP
8
64
followers
Brussels
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
35
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Black Mirror
28,746 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,628 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,801 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,209 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,451 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,620 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,394 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,730 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,949 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,783 votes
8
— Great
86%
Dark
16,999 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,844 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,945 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,100 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,371 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,217 votes
8
— Great
62%
Marvel's Iron Fist
8,790 votes
8
— Great
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,380 votes
8
— Great
68%
Revolution
7,632 votes
8
— Great
70%
Marvel's The Defenders
7,132 votes
8
— Great
74%
Blindspot
6,754 votes
8
— Great
75%
The OA
6,584 votes
8
— Great
77%
Foundation
5,224 votes
8
— Great
78%
Master of None
4,074 votes
8
— Great
75%
Shooter
2,782 votes
8
— Great
75%
The Alienist
2,707 votes
8
— Great
80%
Fairy Tail
2,485 votes
8
— Great
80%
Assassination Classroom
2,139 votes
8
— Great
72%
Archive 81
1,989 votes
8
— Great
72%
Fate/Stay Night
945 votes
8
— Great
68%
Who Killed Sara?
773 votes
8
— Great
80%
Patriot Act with Hasan Minhaj
579 votes
8
— Great
61%
Yasuke
469 votes
8
— Great
66%
Turn Up Charlie
320 votes
8
— Great
61%
Prank Encounters
207 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup