Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Dor Frechtel
0
Followers
1
Following
Haifa, Israel
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
1,076
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
16
17
18
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,338 votes
8
— Great
80%
Scent of a Woman
4,849 votes
8
— Great
80%
The Grand Budapest Hotel
25,163 votes
8
— Great
80%
Gone Girl
33,594 votes
8
— Great
80%
Soul
18,233 votes
8
— Great
80%
Ferris Bueller's Day Off
11,757 votes
8
— Great
80%
Treehouse Hostage
5 votes
8
— Great
80%
Riki Riki
1 vote
8
— Great
80%
The Father
2 votes
8
— Great
80%
Matzlema Bli Busha
1 vote
8
— Great
80%
Wrong Number
2 votes
8
— Great
80%
As Tears Go By
1 vote
8
— Great
80%
Theft from a Thief
3 votes
8
— Great
80%
Ibiza
1 vote
8
— Great
80%
בן בן-ברוך: סטנדאפ ב-360 מעלות
1 vote
8
— Great
80%
פול גז
2 votes
8
— Great
80%
יובל המבולבל - כוכב המשאלות
1 vote
8
— Great
79%
Jojo Rabbit
19,326 votes
8
— Great
79%
Inside Job
2,982 votes
8
— Great
79%
Shaun of the Dead
20,255 votes
8
— Great
79%
Ponyo
6,952 votes
8
— Great
79%
The Wrong Trousers
1,485 votes
8
— Great
79%
Big Fish
9,514 votes
8
— Great
79%
Her
23,796 votes
8
— Great
78%
Beastie Boys Story
823 votes
8
— Great
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,941 votes
8
— Great
78%
My Cousin Vinny
3,977 votes
8
— Great
78%
Moon
13,176 votes
8
— Great
78%
The Notebook
12,213 votes
8
— Great
78%
American Gangster
9,130 votes
8
— Great
78%
Black Hawk Down
10,867 votes
8
— Great
78%
The Exorcist
10,761 votes
8
— Great
78%
Jaws
14,522 votes
8
— Great
78%
Predator
14,327 votes
8
— Great
78%
If Anything Happens I Love You
1,375 votes
8
— Great
78%
The Fugitive
7,400 votes
8
— Great
77%
Wreck-It Ralph
29,007 votes
8
— Great
77%
Philadelphia
4,929 votes
8
— Great
77%
Lilo & Stitch
11,549 votes
8
— Great
77%
In Bruges
10,426 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
33,011 votes
8
— Great
77%
Instant Family
8,256 votes
8
— Great
77%
Nightcrawler
19,351 votes
8
— Great
77%
Interstate 60
866 votes
8
— Great
77%
The Rocky Horror Picture Show
5,098 votes
8
— Great
77%
Planes, Trains and Automobiles
4,715 votes
8
— Great
77%
The Holdovers
5,925 votes
8
— Great
77%
JFK
3,377 votes
8
— Great
77%
Mr. Predictable
4 votes
8
— Great
77%
Illumination 7 Mini-Movie Collection
4 votes
8
— Great
77%
Tzanani Family
4 votes
8
— Great
77%
Indiana Jones and the Temple of Doom
17,126 votes
8
— Great
77%
When Harry Met Sally...
5,370 votes
8
— Great
77%
Sully
20,674 votes
8
— Great
77%
Moulin Rouge!
6,842 votes
8
— Great
77%
The Hateful Eight
28,613 votes
8
— Great
76%
Patriots Day
10,615 votes
8
— Great
76%
The Big Short
20,530 votes
8
— Great
76%
Galaxy Quest
5,977 votes
8
— Great
76%
Stargate
8,322 votes
8
— Great
1
2
3
16
17
18
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch