trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Gaginge
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
92
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,481 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,619 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,907 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,120 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,155 votes
8
— Great
77%
The 100
20,142 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,799 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,140 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,950 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,313 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,486 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,572 votes
9
— Superb
90%
Arcane
10,974 votes
9
— Superb
76%
You
10,187 votes
8
— Great
80%
Teen Wolf
9,846 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Fear the Walking Dead
9,315 votes
7
— Good
68%
Supergirl
8,537 votes
9
— Superb
83%
The Originals
7,423 votes
8
— Great
75%
Shadow and Bone
4,854 votes
5
— Meh
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,673 votes
8
— Great
77%
All of Us Are Dead
3,135 votes
8
— Great
76%
Never Have I Ever
3,070 votes
6
— Fair
79%
Godless
2,793 votes
9
— Superb
74%
Warrior Nun
2,873 votes
6
— Fair
66%
The Rain
2,751 votes
8
— Great
59%
The Mist
2,102 votes
7
— Good
64%
Black Summer
1,567 votes
7
— Good
86%
It's Okay to Not Be Okay
1,258 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Vincenzo
1,195 votes
7
— Good
83%
Business Proposal
1,206 votes
9
— Superb
82%
Strong Woman Do Bong Soon
1,168 votes
9
— Superb
68%
Miracle Workers
1,266 votes
7
— Good
81%
What's Wrong With Secretary Kim
1,011 votes
8
— Great
85%
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
904 votes
9
— Superb
74%
Norsemen
953 votes
10
— Totally Ninja!
81%
W
871 votes
9
— Superb
83%
Hotel Del Luna
814 votes
6
— Fair
81%
True Beauty
795 votes
7
— Good
87%
Alchemy of Souls
664 votes
10
— Totally Ninja!
82%
While You Were Sleeping
651 votes
8
— Great
68%
Love Alarm
699 votes
6
— Fair
78%
Start-Up
587 votes
8
— Great
80%
I'm Not a Robot
557 votes
9
— Superb
74%
My ID is Gangnam Beauty
522 votes
5
— Meh
71%
Nevertheless,
521 votes
6
— Fair
79%
A Korean Odyssey
483 votes
9
— Superb
78%
Oh My Venus
463 votes
4
— Poor
76%
King the Land
452 votes
7
— Good
78%
Something in the Rain
434 votes
5
— Meh
78%
My Demon
419 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Touch Your Heart
407 votes
8
— Great
76%
Tale of the Nine Tailed
394 votes
7
— Good
70%
The Bride of Habaek
345 votes
8
— Great
77%
My Roommate Is a Gumiho
308 votes
8
— Great
76%
The Sound of Magic
311 votes
3
— Bad
77%
Are You Human?
284 votes
7
— Good
80%
Angel's Last Mission: Love
275 votes
8
— Great
77%
Love O2O
279 votes
6
— Fair
75%
Backstreet Rookie
279 votes
7
— Good
75%
Destined with You
261 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup