trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
GaldBancho
3
followers
Ankara
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
110
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,160 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,737 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
60,959 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,848 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,422 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
84%
Dexter
38,984 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,933 votes
8
— Great
86%
The Office
27,296 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,894 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,097 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,936 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,950 votes
9
— Superb
82%
The Simpsons
22,665 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,622 votes
9
— Superb
84%
Community
20,231 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,064 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,548 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,193 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
18,835 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,640 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,192 votes
5
— Meh
77%
Marvel's Jessica Jones
14,844 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,702 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Under the Dome
12,683 votes
6
— Fair
82%
Chuck
12,380 votes
9
— Superb
70%
Two and a Half Men
12,330 votes
4
— Poor
83%
Orphan Black
12,318 votes
7
— Good
85%
Seinfeld
12,134 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,168 votes
7
— Good
68%
Supergirl
8,520 votes
5
— Meh
79%
Misfits
8,053 votes
8
— Great
80%
That '70s Show
7,882 votes
8
— Great
70%
Marvel's The Defenders
7,133 votes
7
— Good
87%
Adventure Time
7,008 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,004 votes
8
— Great
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,793 votes
7
— Good
77%
Limitless
5,758 votes
8
— Great
75%
Constantine
4,981 votes
7
— Good
77%
My Name Is Earl
4,861 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,696 votes
7
— Good
76%
Santa Clarita Diet
4,587 votes
7
— Good
80%
Ash vs Evil Dead
3,858 votes
9
— Superb
78%
Travelers
3,810 votes
7
— Good
71%
Girls
3,715 votes
7
— Good
83%
Pushing Daisies
3,661 votes
9
— Superb
69%
Z Nation
3,024 votes
7
— Good
81%
Kingdom
2,972 votes
8
— Great
78%
Lethal Weapon
2,873 votes
7
— Good
68%
Marvel's Runaways
2,694 votes
5
— Meh
78%
Raising Hope
2,585 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Hemlock Grove
2,517 votes
5
— Meh
70%
Scream: The TV Series
2,443 votes
6
— Fair
65%
Black Lightning
2,395 votes
6
— Fair
65%
Anger Management
2,392 votes
6
— Fair
72%
Lovecraft Country
2,349 votes
8
— Great
73%
3%
2,275 votes
7
— Good
83%
Regular Show
2,232 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Full House
2,205 votes
7
— Good
80%
Everybody Hates Chris
2,128 votes
9
— Superb
59%
The Mist
2,098 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup