trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Benjamin
9
followers
Köln, Germany
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
50
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Sherlock
47,228 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,870 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,159 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,475 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,397 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,260 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,684 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,507 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,154 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,133 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,755 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,424 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,130 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,921 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,899 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
11,891 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,404 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,091 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,843 votes
9
— Superb
82%
House of the Dragon
10,129 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,116 votes
9
— Superb
86%
Fleabag
8,775 votes
9
— Superb
87%
Succession
8,289 votes
9
— Superb
81%
Euphoria
8,169 votes
9
— Superb
85%
The Newsroom
7,477 votes
9
— Superb
83%
The Crown
7,217 votes
9
— Superb
82%
Star Wars: Andor
6,388 votes
9
— Superb
84%
This Is Us
5,820 votes
9
— Superb
84%
The Good Wife
5,529 votes
9
— Superb
86%
Six Feet Under
5,492 votes
9
— Superb
86%
Curb Your Enthusiasm
4,958 votes
9
— Superb
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,831 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,731 votes
9
— Superb
84%
Atlanta
4,682 votes
9
— Superb
80%
The Fall
4,613 votes
9
— Superb
76%
Dexter: New Blood
4,244 votes
9
— Superb
83%
Louie
4,225 votes
9
— Superb
79%
Torchwood
3,947 votes
9
— Superb
80%
Frasier
3,783 votes
9
— Superb
86%
When They See Us
3,573 votes
9
— Superb
70%
Believe
1,483 votes
9
— Superb
75%
Patrick Melrose
1,224 votes
9
— Superb
78%
BrainDead
927 votes
9
— Superb
69%
Mob City
495 votes
9
— Superb
71%
Gang Related
388 votes
9
— Superb
85%
Dynasties
305 votes
9
— Superb
81%
Secrets of the Whales
74 votes
9
— Superb
75%
Mein neuer Freund
24 votes
9
— Superb
70%
Kesslers Expedition
7 votes
9
— Superb
36%
Krause kommt!
3 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup