Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
MrPotatoBeard
16
Followers
17
Following
Ohio
51
MrPotatoBeard
is watching
Republic of Doyle
6x09
"Judgement Day"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
192
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
89%
Game of Thrones
133,922 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
100,040 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
54,665 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
48,017 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
33,467 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
30,615 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
27,102 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
27,353 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,697 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
23,185 votes
10
— This is the Way.
84%
Marvel's Daredevil
23,085 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,815 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,651 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,939 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,908 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,312 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,849 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
16,391 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,341 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
15,258 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Expanse
13,347 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,479 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Orphan Black
12,483 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,353 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Elementary
12,717 votes
10
— Totally Ninja!
81%
House of the Dragon
12,379 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Wednesday
11,836 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Altered Carbon
11,444 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Marvel's The Punisher
11,103 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,527 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Moon Knight
10,035 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Criminal Minds
9,457 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Boardwalk Empire
9,230 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Penny Dreadful
8,403 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Hawkeye
8,426 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Black Sails
7,935 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Luther
7,784 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Marvel's Iron Fist
8,955 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Crown
7,374 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,592 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,804 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Legion
7,064 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Obi-Wan Kenobi
7,528 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Reacher
6,893 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Man in the High Castle
6,958 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Star Wars: Andor
6,743 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Marvel's The Defenders
7,266 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The OA
6,757 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Malcolm in the Middle
6,253 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Sandman
6,194 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Taboo
5,425 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shōgun
5,223 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Freaks and Geeks
5,240 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Foundation
5,483 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Yellowstone
5,130 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth
4,800 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Scorpion
5,383 votes
10
— Totally Ninja!
76%
See
4,947 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Night Manager
4,797 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Locke & Key
4,931 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch