Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
MrPotatoBeard
16
Followers
17
Following
Ohio
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
211
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
85%
Friends
42,693 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
30,000 votes
7
— Good
84%
The Boys
26,750 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
23,251 votes
7
— Good
85%
Shameless
15,086 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
14,708 votes
7
— Good
70%
Two and a Half Men
12,618 votes
7
— Good
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,791 votes
7
— Good
70%
Marvel's Luke Cage
9,453 votes
7
— Good
85%
Twin Peaks
7,902 votes
7
— Good
80%
Merlin
6,239 votes
7
— Good
82%
The Night Of
6,115 votes
7
— Good
73%
Titans
5,837 votes
7
— Good
75%
Star Trek: Picard
5,195 votes
7
— Good
81%
For All Mankind
4,814 votes
7
— Good
80%
Sharp Objects
4,538 votes
7
— Good
72%
Raised by Wolves
4,540 votes
7
— Good
71%
The Last Man on Earth
4,535 votes
7
— Good
80%
The Rookie
4,044 votes
7
— Good
80%
Making a Murderer
3,927 votes
7
— Good
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,922 votes
7
— Good
72%
Wayward Pines
3,791 votes
7
— Good
76%
Mythic Quest
2,502 votes
7
— Good
52%
Marvel's Inhumans
2,833 votes
7
— Good
75%
S.W.A.T.
2,322 votes
7
— Good
78%
Shrinking
2,255 votes
7
— Good
79%
Manhunt
2,182 votes
7
— Good
84%
Doctor Horrible's Sing-Along Blog
2,029 votes
7
— Good
68%
Zoo
1,977 votes
7
— Good
73%
Hell's Kitchen
1,894 votes
7
— Good
69%
Safe
1,814 votes
7
— Good
66%
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
1,829 votes
7
— Good
77%
The Diplomat
1,532 votes
7
— Good
78%
Jury Duty
1,416 votes
7
— Good
72%
Go On
1,467 votes
7
— Good
66%
Once Upon a Time in Wonderland
1,504 votes
7
— Good
73%
NCIS: New Orleans
1,366 votes
7
— Good
74%
Shark Tank
1,344 votes
7
— Good
80%
Reservation Dogs
1,273 votes
7
— Good
68%
Miracle Workers
1,311 votes
7
— Good
75%
Mars
1,219 votes
7
— Good
69%
The Patient
1,252 votes
7
— Good
68%
Inside Man
1,258 votes
7
— Good
71%
The Afterparty
1,216 votes
7
— Good
74%
A Young Doctor's Notebook
1,178 votes
7
— Good
75%
Vigil
1,156 votes
7
— Good
70%
The Crazy Ones
1,175 votes
7
— Good
67%
Away
1,189 votes
7
— Good
62%
Willow
1,218 votes
7
— Good
74%
Norsemen
980 votes
7
— Good
78%
BrainDead
942 votes
7
— Good
72%
The Cosby Show
953 votes
7
— Good
69%
The Staircase
972 votes
7
— Good
71%
Night Sky
956 votes
7
— Good
74%
Deadliest Catch
919 votes
7
— Good
68%
The Mosquito Coast
947 votes
7
— Good
62%
America's Got Talent
966 votes
7
— Good
69%
Stay Close
903 votes
7
— Good
67%
Collateral
903 votes
7
— Good
76%
River
842 votes
7
— Good
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch