trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Gian Flores
0
followers
Santa Rosa, Calabarzon
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
45
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,313 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,019 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,209 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,433 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,722 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,127 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,510 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,248 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,101 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,085 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
16,925 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,561 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,910 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,765 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,396 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,701 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,111 votes
9
— Superb
88%
Gravity Falls
7,973 votes
9
— Superb
84%
Downton Abbey
7,753 votes
9
— Superb
85%
The Newsroom
7,475 votes
9
— Superb
80%
Watchmen
7,086 votes
9
— Superb
77%
Preacher
5,671 votes
9
— Superb
80%
Castlevania
5,129 votes
9
— Superb
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,029 votes
9
— Superb
80%
You're the Worst
2,259 votes
9
— Superb
86%
Goblin
1,514 votes
9
— Superb
78%
The Spy
1,283 votes
9
— Superb
82%
Strong Woman Do Bong Soon
1,166 votes
9
— Superb
75%
Afro Samurai
1,090 votes
9
— Superb
81%
What's Wrong With Secretary Kim
1,008 votes
9
— Superb
72%
Marianne
983 votes
9
— Superb
85%
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
903 votes
9
— Superb
81%
W
870 votes
9
— Superb
79%
My Love from Another Star
834 votes
9
— Superb
83%
Hotel Del Luna
813 votes
9
— Superb
82%
While You Were Sleeping
647 votes
9
— Superb
80%
I'm Not a Robot
556 votes
9
— Superb
79%
Oh My Ghostess
464 votes
9
— Superb
78%
Oh My Venus
462 votes
9
— Superb
78%
Touch Your Heart
406 votes
9
— Superb
82%
The Master's Sun
388 votes
9
— Superb
66%
Persona
164 votes
9
— Superb
81%
Designated Survivor: 60 Days
114 votes
9
— Superb
70%
Strongest Deliveryman
108 votes
9
— Superb
69%
Possessed
80 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup