trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
glenn485
VIP
4
15
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
51
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
Lost
32,735 votes
7
— Good
69%
Glee
8,291 votes
7
— Good
77%
Limitless
5,767 votes
7
— Good
76%
Almost Human
5,380 votes
7
— Good
72%
Scorpion
5,301 votes
7
— Good
75%
Constantine
4,987 votes
7
— Good
70%
V
4,281 votes
7
— Good
79%
Dollhouse
4,137 votes
7
— Good
72%
Wayward Pines
3,726 votes
7
— Good
73%
1899
3,641 votes
7
— Good
58%
Secret Invasion
3,578 votes
7
— Good
71%
Fate: The Winx Saga
2,827 votes
7
— Good
64%
Heroes Reborn
2,573 votes
7
— Good
59%
The Mist
2,101 votes
7
— Good
54%
Resident Evil
1,842 votes
7
— Good
75%
Awake
1,761 votes
7
— Good
66%
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
1,754 votes
7
— Good
70%
The Continental: From the World of John Wick
1,662 votes
7
— Good
68%
Daybreak
1,498 votes
7
— Good
66%
666 Park Avenue
1,496 votes
7
— Good
72%
Go On
1,460 votes
7
— Good
72%
Bitten
1,444 votes
7
— Good
77%
The Finder
1,211 votes
7
— Good
72%
Breakout Kings
1,207 votes
7
— Good
74%
Stalker
1,197 votes
7
— Good
72%
Dead Set
1,133 votes
7
— Good
71%
Midnight, Texas
1,081 votes
7
— Good
72%
Containment
972 votes
7
— Good
66%
Treason
845 votes
7
— Good
75%
Man Seeking Woman
840 votes
7
— Good
62%
The Messengers
824 votes
7
— Good
73%
The Brink
803 votes
7
— Good
71%
The Whispers
769 votes
7
— Good
66%
Persons Unknown
639 votes
7
— Good
67%
A to Z
623 votes
7
— Good
72%
The Resort
573 votes
7
— Good
70%
Conviction
551 votes
7
— Good
67%
The Player
508 votes
7
— Good
66%
GHOUL
501 votes
7
— Good
69%
Primeval: New World
474 votes
7
— Good
70%
The After
378 votes
7
— Good
61%
Agent X
349 votes
7
— Good
68%
The Hard Times of RJ Berger
342 votes
7
— Good
70%
No Tomorrow
339 votes
7
— Good
61%
Rush Hour
326 votes
7
— Good
66%
Guys With Kids
297 votes
7
— Good
67%
Superior Donuts
218 votes
7
— Good
75%
Geubels en de Belgen
14 votes
7
— Good
67%
De Schuur van Scheire
9 votes
7
— Good
57%
Can I Kiss You?
8 votes
7
— Good
30%
That Will Teach Them
3 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup