trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
David P.
27
followers
Bon Temps
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
61
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,481 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,620 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,818 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
30,022 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,486 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,740 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
23,001 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,311 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,636 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,708 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Family Guy
18,902 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,501 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,646 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shameless
14,669 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
14,796 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,404 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,618 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chuck
12,405 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,485 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,476 votes
10
— Totally Ninja!
86%
BoJack Horseman
10,241 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Criminal Minds
9,250 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,947 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Gravity Falls
7,989 votes
10
— Totally Ninja!
76%
American Dad!
8,374 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Luther
7,675 votes
10
— Totally Ninja!
82%
30 Rock
7,660 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bob's Burgers
7,358 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Big Little Lies
7,073 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Revenge
7,097 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Malcolm in the Middle
6,100 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Desperate Housewives
5,578 votes
10
— Totally Ninja!
83%
MythBusters
4,726 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Veep
4,681 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Nikita
4,325 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dollhouse
4,140 votes
10
— Totally Ninja!
70%
V
4,285 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Sex and the City
3,830 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Alias
3,623 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Jane the Virgin
3,388 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Middle
3,207 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Don't Trust the B---- in Apartment 23
2,870 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Happy Endings
2,704 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Hart of Dixie
2,740 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Wilfred
2,685 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Raising Hope
2,590 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Cougar Town
2,672 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Grace and Frankie
2,347 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Saturday Night Live
2,395 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Good Fight
1,754 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Awake
1,762 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Voice
1,506 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Private Practice
1,345 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Spectacular Spider-Man
893 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Pan Am
856 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Bunheads
540 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Enlightened
501 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Childrens Hospital
449 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The New Adventures of Old Christine
392 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Ben and Kate
340 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup