Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Gno
1
Follower
0
Following
Chile
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
100,796 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
48,248 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,965 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
30,801 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
27,577 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,847 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
16,492 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
15,355 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,697 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Gravity Falls
8,378 votes
10
— Totally Ninja!
89%
One Piece
6,533 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Hunter x Hunter
5,002 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
5,120 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Steins;Gate
4,323 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,418 votes
10
— Totally Ninja!
84%
ERASED
3,929 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,811 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mob Psycho 100
3,056 votes
10
— 100%
85%
Vinland Saga
2,354 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Your lie in April
2,208 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Gurren Lagann
2,176 votes
10
— Totally Ninja!
84%
JoJo's Bizarre Adventure
2,092 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Hellsing Ultimate
1,643 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,594 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Monster
1,550 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
1,558 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Fate/Zero
1,528 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Clannad
1,107 votes
10
— Totally Ninja!
78%
PLUTO
775 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Last Hero Inuyashiki
705 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Bakuman
500 votes
10
— Totally Ninja!
82%
March Comes in Like a Lion
361 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch