trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Gno
1
follower
Chile
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
39
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Walking Dead
65,968 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,248 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,250 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,948 votes
8
— Great
84%
South Park
19,295 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,599 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,118 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,057 votes
8
— Great
85%
Naruto Shippuden
6,787 votes
8
— Great
82%
Bleach
3,618 votes
8
— Great
77%
The Seven Deadly Sins
2,948 votes
8
— Great
80%
Fairy Tail
2,501 votes
8
— Great
80%
Psycho-Pass
1,902 votes
8
— Great
75%
Devilman Crybaby
1,958 votes
8
— Great
77%
Angel Beats!
1,923 votes
8
— Great
75%
The Future Diary
1,851 votes
8
— Great
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,625 votes
8
— Great
81%
Food Wars! Shokugeki no Soma
1,495 votes
8
— Great
78%
Soul Eater
1,483 votes
8
— Great
81%
Dororo
1,329 votes
8
— Great
75%
The Devil Is a Part-Timer!
1,338 votes
8
— Great
83%
Rurouni Kenshin
1,056 votes
8
— Great
75%
Charlotte
1,051 votes
8
— Great
74%
Prison School
1,021 votes
8
— Great
82%
Steins;Gate 0
900 votes
8
— Great
80%
Magi: The Labyrinth of Magic
861 votes
8
— Great
78%
ReLIFE
793 votes
8
— Great
76%
The Melancholy of Haruhi Suzumiya
791 votes
8
— Great
80%
Welcome to the N.H.K.
689 votes
8
— Great
73%
Beyond the Boundary
669 votes
8
— Great
69%
Black Bullet
611 votes
8
— Great
80%
From the New World
564 votes
8
— Great
82%
Usagi Drop
526 votes
8
— Great
80%
My Love Story!!
421 votes
8
— Great
75%
Kokoro Connect
402 votes
8
— Great
80%
Land of the Lustrous
332 votes
8
— Great
83%
Rainbow
259 votes
8
— Great
73%
Kanon
178 votes
8
— Great
70%
Aoi Bungaku Series
133 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup