trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Bobby Edwards
3
followers
Lancaster, CA
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
1,701
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
27
28
29
100%
Kageboshi
1 vote
10
— Totally Ninja!
100%
Likeness
1 vote
10
— Totally Ninja!
100%
Retreat
1 vote
10
— Totally Ninja!
93%
Cops and Robbers
3 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Vanille
4 votes
9
— Superb
90%
The Black Pack: Excellence
1 vote
9
— Superb
87%
The Matrix
61,355 votes
9
— Superb
86%
Spirited Away
23,835 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,038 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,191 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Back to the Future
39,020 votes
8
— Great
85%
Parasite
33,851 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Princess Mononoke
12,295 votes
9
— Superb
85%
CIMIM
2 votes
7
— Good
85%
Trouble
2 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
55,939 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Howl's Moving Castle
14,576 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,662 votes
7
— Good
84%
Coco
31,515 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hamilton
4,457 votes
9
— Superb
83%
Dave Chappelle: Killin' Them Softly
598 votes
9
— Superb
83%
Try Hard
3 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hidden Figures
23,136 votes
10
— Totally Ninja!
82%
My Neighbor Totoro
13,192 votes
7
— Good
82%
My Little Goat
34 votes
9
— Superb
82%
Wolfwalkers
2,354 votes
9
— Superb
81%
Wonder
10,969 votes
8
— Great
81%
The Shining
23,860 votes
7
— Good
81%
The Hate U Give
2,849 votes
9
— Superb
81%
Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris
30 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Storytime
6 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Finding Nemo
39,354 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,021 votes
9
— Superb
81%
LA 92
403 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Akira
8,515 votes
9
— Superb
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,640 votes
9
— Superb
81%
A Dog's Journey
2,207 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Grounded: Making The Last of Us
71 votes
9
— Superb
80%
The Fresh Prince of Bel-Air Reunion
420 votes
9
— Superb
80%
Inside Out
43,230 votes
9
— Superb
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,638 votes
9
— Superb
80%
Aladdin
22,939 votes
7
— Good
80%
Minding the Gap
487 votes
9
— Superb
80%
Just Mercy
4,312 votes
9
— Superb
80%
The Sound of Music
6,006 votes
8
— Great
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,412 votes
8
— Great
80%
Pan's Labyrinth
15,128 votes
7
— Good
80%
Soul
17,626 votes
9
— Superb
80%
Zootopia
44,555 votes
8
— Great
80%
Feeding Time
1 vote
8
— Great
80%
The Deal
2 votes
9
— Superb
80%
NightCry
1 vote
8
— Great
80%
TV in Black: The First Fifty Years
2 votes
9
— Superb
80%
Ghostwriter: Attack of the Slime Monster
2 votes
7
— Good
79%
Jojo Rabbit
18,776 votes
9
— Superb
79%
Platoon
7,158 votes
9
— Superb
79%
Moana
48,861 votes
9
— Superb
79%
Ponyo
6,686 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
46,018 votes
9
— Superb
79%
Roy Wood Jr.: Imperfect Messenger
31 votes
8
— Great
1
2
3
27
28
29
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup