trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
GrendelCrusher
VIP
7
78
followers
Germany
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
81
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Friends
41,281 votes
7
— Good
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,095 votes
7
— Good
84%
Doctor Horrible's Sing-Along Blog
1,993 votes
7
— Good
84%
Arrested Development
12,571 votes
7
— Good
84%
Battlestar Galactica
809 votes
7
— Good
84%
Justice League
1,833 votes
7
— Good
84%
Scrubs
13,349 votes
7
— Good
82%
Black Sails
7,796 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
9,727 votes
7
— Good
82%
Spider-Man: The Animated Series
1,173 votes
7
— Good
81%
Metal Evolution
92 votes
7
— Good
81%
X-Men: The Animated Series
1,669 votes
7
— Good
81%
Patriot
853 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
41,410 votes
7
— Good
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,824 votes
7
— Good
80%
Lie to Me
7,294 votes
7
— Good
80%
Angel
3,821 votes
7
— Good
80%
The Dark Crystal: Age of Resistance
1,194 votes
7
— Good
80%
Good Omens
6,886 votes
7
— Good
80%
Batman Beyond
1,303 votes
7
— Good
79%
heute-show
100 votes
7
— Good
79%
DuckTales
1,276 votes
7
— Good
79%
The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
899 votes
7
— Good
79%
The Walking Dead
65,715 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
60,941 votes
7
— Good
78%
The Barbarian and the Troll
25 votes
7
— Good
78%
Superman: The Animated Series
546 votes
7
— Good
78%
The Men Who Built America
154 votes
7
— Good
78%
The Man in the High Castle
6,799 votes
7
— Good
77%
The 100
20,069 votes
7
— Good
77%
The Mind, Explained
426 votes
7
— Good
77%
Explained
667 votes
7
— Good
77%
Green Lantern: The Animated Series
445 votes
7
— Good
77%
Smallville
8,161 votes
7
— Good
76%
Russian Doll
5,682 votes
7
— Good
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,418 votes
7
— Good
74%
Future Man
2,322 votes
7
— Good
74%
The Adventures of Young Indiana Jones
148 votes
7
— Good
73%
Batman: The Brave and the Bold
377 votes
7
— Good
73%
Overwatch
18 votes
7
— Good
73%
Marvel's Avengers Assemble
709 votes
7
— Good
73%
Board James
40 votes
7
— Good
73%
1899
3,625 votes
7
— Good
72%
Raised by Wolves
4,411 votes
7
— Good
72%
Disenchantment
5,382 votes
7
— Good
72%
Snowpiercer
3,672 votes
7
— Good
72%
Swamp Thing
1,635 votes
7
— Good
72%
Die Deutschen
25 votes
7
— Good
71%
Sex, Explained
302 votes
7
— Good
71%
Marvel's Luke Cage
9,214 votes
7
— Good
70%
Coronavirus, Explained
233 votes
7
— Good
70%
Whose Vote Counts, Explained
121 votes
7
— Good
70%
Neues aus der Anstalt
13 votes
7
— Good
70%
From Dusk Till Dawn: The Series
1,559 votes
7
— Good
69%
Merlin
234 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Tales of the Empire
434 votes
7
— Good
69%
Star Trek: Short Treks
320 votes
7
— Good
68%
Marvel's Cloak & Dagger
2,195 votes
7
— Good
68%
Zootopia+
411 votes
7
— Good
68%
Supergirl
8,518 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup