Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Guilherme Lima Pereira
3
Followers
2
Following
Brazil
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
134,656 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
100,819 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
55,107 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
48,262 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
27,588 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
25,480 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,680 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
23,229 votes
9
— Superb
78%
The Witcher
20,222 votes
7
— Good
86%
Dark
17,855 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,886 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
17,498 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,417 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,456 votes
9
— Superb
83%
Ozark
13,385 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,434 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Mindhunter
12,714 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,629 votes
9
— Superb
77%
The End of the F***ing World
11,377 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How to Get Away with Murder
10,410 votes
7
— Good
70%
Marvel's Luke Cage
9,455 votes
8
— Great
69%
Fear the Walking Dead
9,477 votes
6
— Fair
82%
Fallout
8,135 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Black Sails
7,990 votes
9
— Superb
89%
One Piece
6,534 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Following
6,895 votes
9
— Superb
82%
The Last Kingdom
5,732 votes
7
— Good
77%
Limitless
5,889 votes
8
— Great
78%
Da Vinci's Demons
5,233 votes
8
— Great
80%
Atypical
5,121 votes
9
— Superb
76%
The Seven Deadly Sins
3,027 votes
9
— Superb
75%
How to Sell Drugs Online (Fast)
2,768 votes
8
— Great
66%
The Rain
2,822 votes
5
— Meh
84%
Made in Abyss
1,801 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Safe
1,815 votes
7
— Good
72%
Everything Sucks!
1,610 votes
8
— Great
81%
The Get Down
1,313 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Magi: The Labyrinth of Magic
885 votes
9
— Superb
76%
Magi: Adventure of Sinbad
435 votes
8
— Great
77%
Yowamushi Pedal
177 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch