Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
CJ
VIP
3
0
Followers
0
Following
Bertrange, Luxembourg
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
39
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Cosmos
1,146 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
26,347 votes
7
— Good
85%
The Expanse
13,455 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
23,365 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
19,004 votes
7
— Good
83%
The Grand Tour
4,487 votes
7
— Good
82%
Modern Family
26,118 votes
7
— Good
82%
Strike Back
2,429 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,770 votes
7
— Good
81%
For All Mankind
4,810 votes
7
— Good
81%
Fixer Upper
270 votes
7
— Good
81%
How to Get Away with Murder
10,409 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
42,592 votes
7
— Good
80%
Atypical
5,120 votes
7
— Good
80%
After Life
4,868 votes
7
— Good
80%
Stargate Universe
4,952 votes
7
— Good
79%
Grey's Anatomy
15,057 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
23,351 votes
7
— Good
79%
The Walking Dead
67,090 votes
7
— Good
79%
American Horror Story
19,553 votes
7
— Good
79%
Weeds
8,263 votes
7
— Good
78%
Squid Game
20,881 votes
7
— Good
78%
Star Wars: Tales of the Jedi
1,592 votes
7
— Good
78%
Star Wars Rebels
3,531 votes
7
— Good
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,743 votes
7
— Good
77%
Dirty Money
505 votes
7
— Good
76%
The Loudest Voice
471 votes
7
— Good
76%
See
4,994 votes
7
— Good
76%
School of Chocolate
180 votes
7
— Good
75%
Bad Banks
266 votes
7
— Good
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,999 votes
7
— Good
75%
Hijack
3,079 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,947 votes
7
— Good
73%
You Me Her
711 votes
7
— Good
72%
The Six Million Dollar Man
275 votes
7
— Good
71%
Rotten
236 votes
7
— Good
71%
seaQuest DSV
417 votes
7
— Good
69%
CSI: Miami
2,095 votes
7
— Good
68%
Sea Power
18 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch