trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hassan Rasheed
0
followers
Jhelum, Punjab
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
111
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
87%
The Matrix
61,703 votes
8
— Great
82%
Top Gun: Maverick
25,155 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,513 votes
8
— Great
81%
Goreyan Nu Daffa Karo
20 votes
8
— Great
80%
Soul
17,741 votes
8
— Great
79%
Andhadhun
1,391 votes
8
— Great
78%
My Hero Academia: Heroes Rising
1,085 votes
8
— Great
77%
Zack Snyder's Justice League
17,019 votes
8
— Great
77%
Luca
11,446 votes
8
— Great
76%
The Death of Superman
2,459 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,534 votes
8
— Great
76%
Veer-Zaara
514 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,784 votes
8
— Great
76%
My Hero Academia: Two Heroes
1,597 votes
8
— Great
76%
Raya and the Last Dragon
12,307 votes
8
— Great
75%
The Upside
3,825 votes
8
— Great
75%
Sardaarji
16 votes
8
— Great
75%
Wish Dragon
1,965 votes
8
— Great
75%
Encanto
14,373 votes
8
— Great
75%
Equilibrium
8,947 votes
8
— Great
74%
Justice League: War
3,050 votes
8
— Great
74%
Monsters University
21,635 votes
8
— Great
74%
102 Not Out
158 votes
8
— Great
73%
X2
18,085 votes
8
— Great
73%
The Croods: A New Age
4,969 votes
8
— Great
73%
Prey
12,738 votes
8
— Great
73%
Iron Man 3
40,315 votes
8
— Great
73%
Blade
13,600 votes
8
— Great
73%
Wrath of Man
12,514 votes
8
— Great
73%
Eega
310 votes
8
— Great
73%
Noblesse: Awakening
116 votes
8
— Great
72%
Carry on Jatta
47 votes
8
— Great
72%
Devdas
440 votes
8
— Great
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,220 votes
8
— Great
72%
Rab Ne Bana Di Jodi
693 votes
8
— Great
72%
The Son of Bigfoot
1,238 votes
8
— Great
72%
The Suicide Squad
20,488 votes
8
— Great
71%
Don
442 votes
8
— Great
70%
Back to the Outback
873 votes
8
— Great
70%
The Adam Project
11,807 votes
8
— Great
70%
Dream Girl
303 votes
8
— Great
70%
Trollhunters: Rise of the Titans
595 votes
8
— Great
70%
Jagga Jasoos
206 votes
8
— Great
70%
Theri
172 votes
8
— Great
70%
Jatt & Juliet 2
32 votes
8
— Great
70%
Singh vs Kaur
15 votes
8
— Great
69%
Don 2
417 votes
8
— Great
69%
Baadshah
217 votes
8
— Great
69%
Brindavanam
79 votes
8
— Great
69%
Dil To Pagal Hai
243 votes
8
— Great
68%
Businessman
93 votes
8
— Great
68%
Baazaar
130 votes
8
— Great
68%
Agneepath
285 votes
8
— Great
68%
Mersal
199 votes
8
— Great
68%
Nannaku Prematho...
94 votes
8
— Great
68%
Mr. Perfect
65 votes
8
— Great
68%
Runway 34
255 votes
8
— Great
68%
Aankhen
132 votes
8
— Great
68%
Escape Room
9,997 votes
8
— Great
68%
Godzilla vs. Kong
15,126 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup