trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hassan Rasheed
0
followers
Jhelum, Punjab
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
34
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,893 votes
8
— Great
85%
Dragon Ball Z
6,310 votes
8
— Great
73%
What If...?
6,196 votes
8
— Great
75%
Young Sheldon
6,005 votes
8
— Great
76%
Sword Art Online
4,716 votes
8
— Great
75%
Tokyo Ghoul
3,500 votes
8
— Great
80%
Dragon Ball Super
3,198 votes
8
— Great
81%
Kingdom
3,000 votes
8
— Great
77%
The Seven Deadly Sins
2,958 votes
8
— Great
85%
Mob Psycho 100
2,891 votes
8
— Great
70%
Dragon Ball GT
2,274 votes
8
— Great
80%
Assassination Classroom
2,164 votes
8
— Great
70%
The Order
1,739 votes
8
— Great
82%
That Time I Got Reincarnated as a Slime
1,536 votes
8
— Great
74%
Goblin Slayer
1,202 votes
8
— Great
80%
Mirzapur
794 votes
8
— Great
71%
Btooom!
754 votes
8
— Great
71%
Gantz
680 votes
8
— Great
75%
Grimgar of Fantasy and Ash
657 votes
8
— Great
89%
Hajime no Ippo: The Fighting!
600 votes
8
— Great
72%
Chivalry of a Failed Knight
487 votes
8
— Great
70%
Rokka: Braves of the Six Flowers
452 votes
8
— Great
71%
Akashic Records of Bastard Magic Instructor
428 votes
8
— Great
73%
Baki Hanma
380 votes
8
— Great
70%
The Asterisk War: The Academy City on the Water
362 votes
8
— Great
66%
IS: Infinite Stratos
336 votes
8
— Great
61%
Dragon's Dogma
326 votes
8
— Great
65%
Aesthetica of a Rogue Hero
314 votes
8
— Great
79%
Katanagatari
312 votes
8
— Great
70%
The Boss Baby: Back in Business
278 votes
8
— Great
73%
Kevin (Probably) Saves the World
260 votes
8
— Great
63%
The 8th Son? Are You Kidding Me?
229 votes
8
— Great
64%
Assassins Pride
179 votes
8
— Great
74%
Full-Time Magister
88 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup