trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Natalya Krayner
10
followers
Moscow, Russia
44
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
114
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Sherlock
47,164 votes
5
— Meh
84%
Dexter
39,038 votes
6
— Fair
84%
House of Cards
24,238 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
24,191 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,467 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,401 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
22,971 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,259 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,680 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,218 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,595 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,076 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
16,238 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,510 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,187 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,401 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Jessica Jones
14,861 votes
9
— Superb
79%
Elementary
12,582 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Under the Dome
12,690 votes
7
— Good
79%
Misfits
8,060 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Downton Abbey
7,746 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Twin Peaks
7,678 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Newsroom
7,472 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Banshee
7,506 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Big Little Lies
7,058 votes
8
— Great
85%
Justified
6,421 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Entourage
6,067 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Broadchurch
5,901 votes
6
— Fair
76%
Lupin
5,989 votes
7
— Good
86%
Six Feet Under
5,484 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Good Wife
5,523 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Russian Doll
5,694 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Mare of Easttown
5,295 votes
9
— Superb
85%
Yellowstone
4,848 votes
9
— Superb
75%
Constantine
4,987 votes
9
— Superb
80%
The Night Manager
4,673 votes
6
— Fair
80%
The Fall
4,609 votes
7
— Good
83%
Louie
4,220 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Manifest
4,511 votes
7
— Good
84%
Utopia
4,076 votes
8
— Great
80%
Forever
3,900 votes
7
— Good
69%
Helix
3,826 votes
7
— Good
77%
The Fall of the House of Usher
3,073 votes
8
— Great
82%
The Knick
2,876 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Z Nation
3,026 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Friday Night Lights
2,713 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Godless
2,783 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Strike Back
2,392 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Hemlock Grove
2,519 votes
7
— Good
70%
Scream: The TV Series
2,447 votes
8
— Great
79%
Rizzoli & Isles
2,297 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Line of Duty
2,214 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Lost Room
1,924 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Hunters
1,927 votes
8
— Great
79%
Gangs of London
1,810 votes
7
— Good
81%
Life
1,760 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Stranger
1,880 votes
6
— Fair
77%
The Lincoln Lawyer
1,691 votes
6
— Fair
82%
Parenthood
1,553 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Into the Night
1,642 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup