trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Alex
VIP
OG
12
1
follower
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
31
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,317 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,381 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,237 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,690 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,678 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,183 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Falling Skies
9,096 votes
1
— Weak Sauce :(
87%
Star Trek: The Next Generation
8,277 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Twin Peaks
7,673 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Newsroom
7,469 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Six Feet Under
5,483 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Curb Your Enthusiasm
4,940 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,572 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Monk
3,873 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Pushing Daisies
3,661 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Pastewka
276 votes
10
— Totally Ninja!
79%
heute-show
100 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Meister Eder und sein Pumuckl
64 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Monaco Franze
30 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Kalkofes Mattscheibe
25 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Kir Royal
22 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Ich heirate eine Familie
21 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Der Bulle von Tölz
21 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Irgendwie und Sowieso
18 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Kalkofes Mattscheibe - Rekalked
18 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Add a Friend
16 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Heiter bis tödlich - München 7
15 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Olli Dittrichs TV-Zyklus
9 votes
10
— Totally Ninja!
52%
Schmidteinander
7 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Kalkofes Mattscheibe - Premiere Klassiker
7 votes
10
— Totally Ninja!
55%
Fast wia im richtigen Leben
6 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup