trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Havilson
0
followers
Rio de Janeiro
62
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
84
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
78%
Avatar
59,820 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
55,882 votes
8
— Great
75%
Wonder Woman
56,386 votes
8
— Great
79%
John Wick
50,986 votes
8
— Great
75%
Frozen
48,095 votes
8
— Great
79%
Mad Max: Fury Road
45,909 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,100 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,000 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,601 votes
8
— Great
79%
Dune
36,077 votes
8
— Great
71%
Captain Marvel
35,184 votes
8
— Great
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,243 votes
8
— Great
80%
Knives Out
32,503 votes
8
— Great
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,021 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,109 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
30,960 votes
8
— Great
73%
Ant-Man and the Wasp
30,022 votes
8
— Great
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,170 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,904 votes
8
— Great
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,504 votes
8
— Great
72%
The Maze Runner
27,877 votes
8
— Great
71%
Now You See Me 2
27,853 votes
8
— Great
75%
Star Trek Beyond
26,487 votes
8
— Great
77%
Incredibles 2
23,349 votes
8
— Great
74%
War for the Planet of the Apes
23,594 votes
8
— Great
70%
Black Widow
23,876 votes
8
— Great
76%
Alita: Battle Angel
21,704 votes
8
— Great
81%
Oppenheimer
20,875 votes
8
— Great
63%
Assassin's Creed
23,397 votes
8
— Great
74%
Monsters University
21,541 votes
8
— Great
76%
The Equalizer
21,176 votes
8
— Great
75%
Avatar: The Way of Water
18,671 votes
8
— Great
73%
Home Alone 2: Lost in New York
18,650 votes
8
— Great
80%
Soul
17,600 votes
8
— Great
71%
Atomic Blonde
18,414 votes
8
— Great
70%
The Legend of Tarzan
17,888 votes
8
— Great
77%
Zack Snyder's Justice League
16,894 votes
8
— Great
72%
Game Night
17,269 votes
8
— Great
72%
Jack Reacher
17,134 votes
8
— Great
73%
The Equalizer 2
16,406 votes
8
— Great
78%
The Theory of Everything
14,899 votes
8
— Great
66%
Insurgent
15,820 votes
8
— Great
76%
Cruella
14,160 votes
8
— Great
70%
Red Sparrow
14,667 votes
8
— Great
68%
Terminator: Dark Fate
14,651 votes
8
— Great
76%
BlacKkKlansman
13,875 votes
8
— Great
88%
12 Angry Men
12,516 votes
8
— Great
74%
RED
13,527 votes
8
— Great
80%
The King's Speech
12,790 votes
8
— Great
72%
What Happened to Monday
12,185 votes
8
— Great
71%
National Treasure
12,235 votes
8
— Great
70%
Enola Holmes
11,625 votes
8
— Great
70%
The Commuter
11,030 votes
8
— Great
65%
Mulan
11,304 votes
8
— Great
71%
The Old Guard
10,615 votes
8
— Great
72%
Home
10,210 votes
8
— Great
74%
Den of Thieves
9,580 votes
8
— Great
64%
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
10,103 votes
8
— Great
69%
National Treasure: Book of Secrets
9,382 votes
8
— Great
74%
Mrs. Doubtfire
8,975 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup