trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Isabel ∞
11
followers
Idris
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
56
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Doctor Strange
65,908 votes
7
— Good
65%
Suicide Squad
58,882 votes
7
— Good
79%
John Wick
51,260 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,490 votes
7
— Good
80%
Zootopia
44,657 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,529 votes
7
— Good
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,263 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,212 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
42,136 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,120 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,546 votes
7
— Good
81%
The Imitation Game
30,674 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,269 votes
7
— Good
71%
Now You See Me 2
27,922 votes
7
— Good
76%
Watchmen
20,981 votes
7
— Good
71%
In Time
17,449 votes
7
— Good
72%
Don't Breathe
17,186 votes
7
— Good
74%
The Conjuring 2
16,323 votes
7
— Good
79%
Spotlight
16,091 votes
7
— Good
78%
Me Before You
16,032 votes
7
— Good
74%
The Super Mario Bros. Movie
15,543 votes
7
— Good
69%
It Chapter Two
15,483 votes
7
— Good
75%
Crazy, Stupid, Love.
13,233 votes
7
— Good
73%
Lady Bird
12,712 votes
7
— Good
70%
Alice Through the Looking Glass
11,663 votes
7
— Good
66%
The Flash
11,284 votes
7
— Good
60%
The Nun
10,366 votes
7
— Good
68%
Annabelle: Creation
9,926 votes
7
— Good
71%
The Black Phone
8,831 votes
7
— Good
72%
Up in the Air
6,740 votes
7
— Good
75%
To All the Boys I've Loved Before
6,476 votes
7
— Good
73%
The Danish Girl
6,419 votes
7
— Good
67%
Fall
6,273 votes
7
— Good
70%
Saltburn
6,061 votes
7
— Good
73%
Brooklyn
5,630 votes
7
— Good
70%
Love & Other Drugs
5,543 votes
7
— Good
75%
Love, Rosie
5,159 votes
7
— Good
75%
Love, Rosie
5,159 votes
7
— Good
65%
Unhinged
4,936 votes
7
— Good
65%
Malignant
4,884 votes
7
— Good
77%
Breakfast at Tiffany's
4,498 votes
7
— Good
66%
Flightplan
4,203 votes
7
— Good
66%
Cargo
2,927 votes
7
— Good
64%
Thanksgiving
2,650 votes
7
— Good
72%
Kingdom of the Planet of the Apes
2,321 votes
7
— Good
61%
The Possession of Hannah Grace
2,291 votes
7
— Good
67%
The Uninvited
1,892 votes
7
— Good
71%
Suffragette
1,823 votes
7
— Good
72%
Good Luck to You, Leo Grande
1,493 votes
7
— Good
72%
Are You There God? It's Me, Margaret.
1,306 votes
7
— Good
70%
Love at First Sight
1,216 votes
7
— Good
69%
Reality Bites
1,003 votes
7
— Good
61%
Sick
998 votes
7
— Good
69%
Great Expectations
720 votes
7
— Good
68%
Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie
635 votes
7
— Good
54%
Choose Love
250 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup