Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Heisenberg
4
Followers
5
Following
College Station, Texas
22
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
33
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
134,424 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
100,556 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
62,298 votes
10
— Bazinga!
85%
Stranger Things
54,952 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
48,180 votes
7
— Good
84%
The Boys
26,617 votes
9
— Superb
83%
Westworld
26,513 votes
6
— Fair
86%
Fringe
23,729 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
23,303 votes
8
— Great
78%
Squid Game
20,799 votes
9
— Superb
78%
The Witcher
20,155 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,944 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
18,024 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,838 votes
8
— Great
86%
Dark
17,789 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
17,057 votes
6
— Fair
77%
WandaVision
16,974 votes
7
— Good
87%
Death Note
16,437 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
15,325 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
15,052 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,592 votes
6
— Fair
84%
Invincible
9,127 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,453 votes
8
— Great
80%
Watchmen
7,289 votes
9
— Superb
85%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
6,017 votes
7
— Good
78%
Bodyguard
5,953 votes
7
— Good
83%
My Hero Academia
5,260 votes
8
— Great
75%
Tokyo Ghoul
3,604 votes
8
— Great
68%
Marvel's Runaways
2,752 votes
7
— Good
79%
The Promised Neverland
2,503 votes
9
— Superb
72%
The Tick
1,300 votes
7
— Good
77%
Inazuma Eleven
197 votes
9
— Superb
70%
Mom, I'm Sorry
6 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch