trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Henkie
VIP
4
followers
Netherlands
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
54
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,347 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,483 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,040 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,551 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,978 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,730 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,138 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,253 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,474 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,141 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,677 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,795 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,740 votes
8
— Great
77%
The 100
20,127 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,931 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,916 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,215 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,894 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,832 votes
9
— Superb
79%
Grimm
10,368 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Korra
9,400 votes
7
— Good
84%
Invincible
8,593 votes
9
— Superb
71%
Marvel's Luke Cage
9,240 votes
8
— Great
68%
Supergirl
8,534 votes
8
— Great
62%
Marvel's Iron Fist
8,812 votes
7
— Good
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,426 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agent Carter
6,924 votes
6
— Fair
69%
Obi-Wan Kenobi
7,249 votes
9
— Superb
78%
The Man in the High Castle
6,815 votes
8
— Great
70%
Marvel's The Defenders
7,154 votes
8
— Great
69%
The Book of Boba Fett
7,139 votes
8
— Great
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,124 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,271 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Preacher
5,672 votes
7
— Good
74%
Designated Survivor
5,639 votes
7
— Good
75%
The Last Ship
5,587 votes
7
— Good
80%
Burn Notice
5,385 votes
8
— Great
75%
Constantine
4,995 votes
7
— Good
82%
Chicago Fire
4,075 votes
9
— Superb
82%
Chicago P.D.
3,337 votes
9
— Superb
78%
Star Wars Rebels
3,420 votes
8
— Great
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,455 votes
9
— Superb
52%
Marvel's Inhumans
2,785 votes
6
— Fair
65%
Black Lightning
2,398 votes
7
— Good
67%
Van Helsing
2,103 votes
7
— Good
78%
Chicago Med
1,892 votes
8
— Great
54%
Batwoman
2,174 votes
7
— Good
71%
Stargirl
1,677 votes
8
— Great
78%
Star Wars: Tales of the Jedi
1,496 votes
9
— Superb
72%
Frequency
1,094 votes
8
— Great
64%
Vixen
505 votes
7
— Good
68%
Chicago Justice
475 votes
7
— Good
79%
Teenage Mutant Ninja Turtles
374 votes
8
— Great
55%
Tygo in de GHB
4 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup