trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Herrybo
0
followers
Rhein-Main
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
33
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Dark Knight
74,920 votes
9
— Superb
84%
Senna
2,771 votes
9
— Superb
83%
The Departed
25,388 votes
9
— Superb
82%
Deadpool
108,873 votes
9
— Superb
82%
Reservoir Dogs
20,403 votes
9
— Superb
82%
Apocalypse Now
10,801 votes
9
— Superb
81%
Ford v Ferrari
18,970 votes
9
— Superb
81%
Joker
47,016 votes
9
— Superb
81%
Stand by Me
8,634 votes
9
— Superb
80%
Prisoners
19,755 votes
9
— Superb
80%
The Goonies
12,711 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,651 votes
9
— Superb
77%
Zack Snyder's Justice League
17,018 votes
9
— Superb
77%
Law Abiding Citizen
9,559 votes
9
— Superb
77%
Hotel Mumbai
3,860 votes
9
— Superb
77%
Dark Waters
5,635 votes
9
— Superb
77%
The Wrestler
5,285 votes
9
— Superb
76%
Apocalypto
7,370 votes
9
— Superb
76%
A Quiet Place
28,532 votes
9
— Superb
75%
Leaving Las Vegas
1,995 votes
9
— Superb
75%
Saw
14,299 votes
9
— Superb
74%
The Infiltrator
7,984 votes
9
— Superb
74%
From Dusk Till Dawn
9,376 votes
9
— Superb
73%
A Quiet Place Part II
13,938 votes
9
— Superb
72%
10 Cloverfield Lane
24,587 votes
9
— Superb
71%
World War Z
29,746 votes
9
— Superb
70%
Middle Men
673 votes
9
— Superb
70%
Minions: The Rise of Gru
6,826 votes
9
— Superb
70%
Contagion
12,736 votes
9
— Superb
68%
The Golden Glove
731 votes
9
— Superb
65%
Meet the Feebles
363 votes
9
— Superb
63%
Between Two Ferns: The Movie
1,981 votes
9
— Superb
52%
Lethal Obsession
4 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup