trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hexann
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
25
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,657 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
74,767 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
72,482 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Inception
71,737 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fight Club
49,511 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Wolf of Wall Street
49,220 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,767 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
46,913 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,811 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Django Unchained
44,596 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,173 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Se7en
34,387 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Shutter Island
32,681 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,734 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Shrek
30,297 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Hangover
27,560 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Whiplash
24,780 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Intouchables
19,703 votes
10
— Totally Ninja!
79%
How to Train Your Dragon 2
19,088 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Scarface
16,245 votes
10
— Totally Ninja!
88%
12 Angry Men
12,602 votes
10
— Totally Ninja!
80%
A Dog's Purpose
9,542 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Law Abiding Citizen
9,543 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Southpaw
8,660 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Hachi: A Dog's Tale
7,035 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup