trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hexann
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
61,094 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,045 votes
8
— Great
85%
Friends
41,447 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,084 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,754 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,515 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,286 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,931 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
14,878 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,832 votes
8
— Great
76%
You
10,176 votes
8
— Great
82%
Criminal Minds
9,243 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,940 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,135 votes
8
— Great
79%
The Good Doctor
6,819 votes
8
— Great
81%
Barry
6,105 votes
8
— Great
79%
Alice in Borderland
5,516 votes
8
— Great
89%
Hunter x Hunter
4,737 votes
8
— Great
72%
Raised by Wolves
4,431 votes
8
— Great
74%
Big Mouth
4,338 votes
8
— Great
86%
The Last Dance
3,540 votes
8
— Great
78%
From
3,119 votes
8
— Great
81%
Kingdom
2,986 votes
8
— Great
68%
Marvel's Runaways
2,700 votes
8
— Great
76%
Pokémon
2,478 votes
8
— Great
77%
American Vandal
2,164 votes
8
— Great
85%
Clarkson's Farm
2,066 votes
8
— Great
78%
And Then There Were None
2,042 votes
8
— Great
80%
The Dragon Prince
1,982 votes
8
— Great
72%
Deadly Class
1,380 votes
8
— Great
80%
The Dark Crystal: Age of Resistance
1,201 votes
8
— Great
72%
Brickleberry
1,193 votes
8
— Great
77%
Ben 10
1,169 votes
8
— Great
72%
The Fairly OddParents
1,090 votes
8
— Great
74%
Ed, Edd n Eddy
901 votes
8
— Great
75%
The Penguins of Madagascar
677 votes
8
— Great
73%
Rage of Bahamut
360 votes
8
— Great
68%
Snatch
301 votes
8
— Great
75%
Blinded by the Lights
194 votes
8
— Great
80%
Ranczo
70 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup