Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
José Moreira
VIP
2
2
Followers
3
Following
Portugal
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
30
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
134,620 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
100,785 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Rick and Morty
30,708 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
28,786 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
26,734 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
26,118 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
25,038 votes
10
— Nine Nine!
86%
Fringe
23,755 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,702 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,860 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
16,050 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,825 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,696 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,572 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,418 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,791 votes
10
— Totally Ninja!
86%
BoJack Horseman
10,638 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Love, Death & Robots
10,180 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Succession
8,895 votes
10
— Totally Ninja!
85%
One-Punch Man
8,473 votes
10
— Totally Ninja!
79%
That '70s Show
8,109 votes
10
— Totally Ninja!
89%
One Piece
6,533 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
6,047 votes
10
— Totally Ninja!
83%
My Hero Academia
5,283 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
5,119 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Fullmetal Alchemist
3,947 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Books
2,955 votes
10
— Totally Ninja!
77%
King of the Hill
2,557 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Coupling
1,612 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The League of Gentlemen
376 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch