trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hidan
1
follower
Brazil
22
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
87
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,370 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,706 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,099 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,346 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,177 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,448 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,762 votes
10
— Totally Ninja!
86%
BoJack Horseman
10,203 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,466 votes
9
— Superb
85%
Mob Psycho 100
2,859 votes
9
— Superb
85%
Naruto Shippuden
6,745 votes
8
— Great
85%
Jujutsu Kaisen
3,915 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,551 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
24,238 votes
9
— Superb
84%
Solo Leveling
1,119 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,489 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,080 votes
9
— Superb
84%
Justice League
1,839 votes
8
— Great
84%
JoJo's Bizarre Adventure
1,972 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,017 votes
9
— Superb
83%
Dragon Ball
4,737 votes
7
— Good
83%
My Hero Academia
4,985 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Regular Show
2,237 votes
8
— Great
83%
The Originals
7,414 votes
9
— Superb
83%
Fullmetal Alchemist
3,846 votes
7
— Good
82%
Naruto
6,575 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Korra
9,385 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,267 votes
7
— Good
81%
Dr. Stone
2,053 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Prison Break
22,781 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,748 votes
9
— Superb
81%
Peacemaker
5,394 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,710 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dorohedoro
896 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,500 votes
9
— Superb
78%
No Game No Life
2,364 votes
7
— Good
78%
Altered Carbon
11,197 votes
7
— Good
78%
The Vampire Diaries
15,467 votes
9
— Superb
78%
Aqua Teen Hunger Force
968 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Umbrella Academy
13,666 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,262 votes
9
— Superb
77%
Dungeons & Dragons
321 votes
7
— Good
77%
Daily Lives of High School Boys
461 votes
9
— Superb
77%
The End of the F***ing World
11,022 votes
6
— Fair
77%
Workin' Moms
786 votes
8
— Great
77%
Preacher
5,664 votes
9
— Superb
77%
Tanaka-kun Is Always Listless
204 votes
7
— Good
77%
The Marvelous Misadventures of Flapjack
360 votes
7
— Good
77%
Smallville
8,178 votes
8
— Great
77%
Last Hero Inuyashiki
677 votes
8
— Great
76%
Elfen Lied
2,921 votes
8
— Great
76%
Akame ga Kill!
2,249 votes
8
— Great
76%
Hellsing
1,358 votes
7
— Good
75%
Ajin
905 votes
6
— Fair
75%
Society of Virtue
11 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Mechanism
442 votes
7
— Good
74%
Another
2,143 votes
8
— Great
73%
Colony
3,176 votes
7
— Good
73%
Yamada-kun and the Seven Witches
391 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,149 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup