Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
holdmyheart
VIP
8
1
Follower
1
Following
Omicron Persei 8
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
36
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
How I Met Your Mother
42,602 votes
9
— Superb
83%
Westworld
26,575 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
18,070 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
17,494 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
17,063 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,385 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
15,168 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
14,332 votes
9
— Superb
79%
Elementary
12,764 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,628 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,380 votes
9
— Superb
73%
Moon Knight
10,155 votes
9
— Superb
82%
Criminal Minds
9,522 votes
9
— Superb
83%
Psych
6,747 votes
9
— Superb
84%
Stargate Atlantis
6,631 votes
9
— Superb
78%
The Orville
6,043 votes
9
— Superb
79%
Warehouse 13
5,741 votes
9
— Superb
81%
Star Trek: Voyager
5,490 votes
9
— Superb
78%
The Magicians
5,280 votes
9
— Superb
75%
Shadow and Bone
5,006 votes
9
— Superb
81%
For All Mankind
4,813 votes
9
— Superb
75%
3 Body Problem
4,756 votes
9
— Superb
80%
Forever
3,943 votes
9
— Superb
78%
Travelers
3,924 votes
9
— Superb
78%
Lethal Weapon
2,911 votes
9
— Superb
77%
A Discovery of Witches
2,768 votes
9
— Superb
78%
Madam Secretary
1,928 votes
9
— Superb
73%
The Nevers
1,456 votes
9
— Superb
69%
Dharma & Greg
755 votes
9
— Superb
82%
North & South
564 votes
9
— Superb
65%
Grandfathered
401 votes
9
— Superb
79%
Get Smart
397 votes
9
— Superb
67%
Agatha All Along
374 votes
9
— Superb
77%
Cheer
345 votes
9
— Superb
70%
Take Two
297 votes
9
— Superb
30%
Love & Money
4 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch