trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hugo RENARD
VIP
6
4
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
35
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
130,991 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,130 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,829 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,740 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,207 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,213 votes
9
— Superb
84%
The Boys
23,946 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
16,867 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,179 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,109 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,356 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,063 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,190 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,843 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
12,942 votes
9
— Superb
70%
13 Reasons Why
14,063 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,317 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,049 votes
9
— Superb
81%
Penny Dreadful
8,287 votes
9
— Superb
79%
Misfits
8,050 votes
9
— Superb
83%
Banshee
7,489 votes
9
— Superb
78%
The Man in the High Castle
6,803 votes
9
— Superb
85%
Justified
6,413 votes
9
— Superb
75%
American Gods
6,769 votes
9
— Superb
75%
The OA
6,583 votes
9
— Superb
77%
Preacher
5,652 votes
9
— Superb
84%
Utopia
4,070 votes
9
— Superb
74%
Maniac
4,194 votes
9
— Superb
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,824 votes
9
— Superb
79%
Sacred Games
1,039 votes
9
— Superb
72%
Blood Drive
581 votes
9
— Superb
74%
You, Me and the Apocalypse
542 votes
9
— Superb
63%
Falling Water
305 votes
9
— Superb
78%
The Visitor from the Future
123 votes
9
— Superb
73%
Noob
58 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup