Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Fer
0
Followers
0
Following
Aguadulce, Andalusia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
511
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
7
8
9
82%
Deadpool
112,545 votes
7
— Good
82%
Guardians of the Galaxy
98,726 votes
7
— Good
88%
The Dark Knight
76,975 votes
8
— Great
86%
Inception
73,837 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
67,274 votes
7
— Good
81%
The Avengers
66,903 votes
7
— Good
87%
The Matrix
63,461 votes
8
— Great
78%
Avatar
61,625 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,411 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
57,850 votes
8
— Great
75%
Wonder Woman
57,330 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
57,050 votes
7
— Good
81%
Iron Man
55,412 votes
7
— Good
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
54,802 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
53,830 votes
7
— Good
79%
John Wick
52,743 votes
7
— Good
84%
Avengers: Endgame
50,445 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
49,393 votes
6
— Fair
81%
Joker
48,691 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
48,082 votes
7
— Good
79%
Mad Max: Fury Road
48,021 votes
7
— Good
82%
The Dark Knight Rises
47,451 votes
8
— Great
76%
Black Panther
47,309 votes
7
— Good
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
47,263 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
46,281 votes
8
— Great
84%
Django Unchained
45,843 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
45,311 votes
7
— Good
78%
Captain America: The Winter Soldier
45,129 votes
7
— Good
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,808 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
43,233 votes
8
— Great
78%
Deadpool 2
42,846 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,803 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,943 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
41,223 votes
7
— Good
72%
Thor
40,147 votes
7
— Good
82%
Inglourious Basterds
38,070 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
36,475 votes
6
— Fair
71%
Captain Marvel
35,981 votes
7
— Good
85%
Se7en
35,507 votes
8
— Great
85%
Parasite
35,319 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
34,063 votes
7
— Good
80%
Knives Out
33,679 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
33,003 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
32,337 votes
8
— Great
77%
The Accountant
31,339 votes
7
— Good
81%
The Imitation Game
31,319 votes
7
— Good
72%
Ant-Man and the Wasp
30,660 votes
7
— Good
71%
World War Z
30,328 votes
7
— Good
85%
The Silence of the Lambs
29,559 votes
8
— Great
81%
Bohemian Rhapsody
29,455 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,765 votes
7
— Good
76%
The Hangover
28,265 votes
7
— Good
82%
Die Hard
27,868 votes
7
— Good
76%
The Batman
27,578 votes
8
— Great
75%
Spider-Man
27,341 votes
7
— Good
85%
Saving Private Ryan
27,078 votes
9
— Superb
72%
Tenet
26,343 votes
8
— Great
81%
Top Gun: Maverick
26,251 votes
8
— Great
77%
X-Men: First Class
25,716 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,661 votes
7
— Good
1
2
3
7
8
9
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch