trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hyne
VIP
0
followers
Perigueux
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
Rated At
2024-01-01T00:00:00Z
2024-12-31T23:59:59Z
48
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,788 votes
6
— Fair
79%
Dune
36,611 votes
4
— Poor
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,258 votes
6
— Fair
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,192 votes
6
— Fair
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,913 votes
6
— Fair
77%
Godzilla Minus One
6,549 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,385 votes
8
— Great
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,322 votes
7
— Good
75%
Upgrade
15,266 votes
7
— Good
74%
The Burial
1,882 votes
6
— Fair
73%
Elemental
8,008 votes
6
— Fair
73%
Prey
12,726 votes
6
— Fair
73%
The Beekeeper
12,188 votes
7
— Good
73%
Déjà Vu
8,537 votes
6
— Fair
72%
Pinocchio
8,051 votes
7
— Good
72%
Fallen
2,472 votes
7
— Good
71%
Hellboy
11,425 votes
7
— Good
71%
The Lego Ninjago Movie
3,609 votes
5
— Meh
69%
Godzilla x Kong: The New Empire
7,555 votes
6
— Fair
69%
Event Horizon
7,260 votes
6
— Fair
69%
Shin Godzilla
3,070 votes
7
— Good
69%
Cloverfield
12,294 votes
8
— Great
69%
White House Down
9,828 votes
5
— Meh
68%
Along Came a Spider
2,811 votes
6
— Fair
67%
Ghostbusters: Frozen Empire
6,181 votes
5
— Meh
67%
Time Lapse
2,933 votes
6
— Fair
66%
Damaged
1,573 votes
4
— Poor
64%
The Last Voyage of the Demeter
3,690 votes
6
— Fair
64%
The Texas Chainsaw Massacre
3,181 votes
6
— Fair
64%
RoboCop
13,385 votes
6
— Fair
64%
Resident Evil: Death Island
1,267 votes
4
— Poor
64%
Independence Day: Resurgence
22,969 votes
6
— Fair
63%
Friday the 13th Part VI: Jason Lives
1,762 votes
5
— Meh
63%
Hypnotic
4,199 votes
7
— Good
63%
Lizzie Borden Took an Ax
264 votes
7
— Good
63%
Aquaman and the Lost Kingdom
8,053 votes
5
— Meh
62%
The Core
3,524 votes
5
— Meh
62%
Lara Croft: Tomb Raider - The Cradle of Life
5,788 votes
5
— Meh
62%
Freddy vs. Jason
3,774 votes
6
— Fair
62%
The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
2,110 votes
3
— Bad
62%
The Transporter Refueled
4,160 votes
7
— Good
62%
Retribution
2,787 votes
4
— Poor
61%
The Marvels
8,590 votes
4
— Poor
60%
Alpha and Omega
923 votes
7
— Good
57%
The Ice Age Adventures of Buck Wild
1,848 votes
4
— Poor
55%
Texas Chainsaw 3D
1,914 votes
4
— Poor
54%
Madame Web
6,060 votes
5
— Meh
47%
Bucky Larson: Born to Be a Star
278 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2024-01-01T00:00:00Z2024-12-31T23:59:59Z