trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
IDK
VIP
3
3
followers
Hyperfixation land
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
41
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,713 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,786 votes
7
— Good
91%
Chernobyl
26,219 votes
4
— Poor
90%
Arcane
10,994 votes
6
— Fair
89%
Hunter x Hunter
4,751 votes
7
— Good
89%
Game of Thrones
131,570 votes
7
— Good
89%
The Owl House
1,454 votes
9
— Superb
88%
Gravity Falls
8,002 votes
6
— Fair
88%
Cowboy Bebop
6,790 votes
5
— Meh
88%
Rick and Morty
29,591 votes
4
— Poor
87%
Attack on Titan
14,361 votes
5
— Meh
87%
Better Call Saul
25,224 votes
9
— Superb
87%
Adventure Time
7,066 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,843 votes
4
— Poor
87%
Steven Universe
3,295 votes
10
— Totally Ninja!
86%
BoJack Horseman
10,248 votes
9
— Superb
86%
Scavengers Reign
959 votes
3
— Bad
86%
Futurama
19,650 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,609 votes
3
— Bad
85%
One-Punch Man
8,176 votes
3
— Bad
85%
Mr. Robot
26,782 votes
3
— Bad
84%
Invincible
8,627 votes
4
— Poor
84%
South Park
19,283 votes
8
— Great
84%
The Amazing World of Gumball
1,453 votes
4
— Poor
84%
She-Ra and the Princesses of Power
1,394 votes
9
— Superb
84%
Hilda
1,064 votes
7
— Good
84%
Amphibia
548 votes
6
— Fair
84%
The Mandalorian
22,562 votes
3
— Bad
83%
Infinity Train
868 votes
4
— Poor
83%
Regular Show
2,251 votes
5
— Meh
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,149 votes
6
— Fair
83%
Kipo and the Age of Wonderbeasts
625 votes
6
— Fair
82%
The Legend of Korra
9,412 votes
8
— Great
81%
Helluva Boss
449 votes
4
— Poor
80%
The Dragon Prince
1,989 votes
4
— Poor
80%
Phineas and Ferb
1,909 votes
6
— Fair
80%
Star vs. the Forces of Evil
1,080 votes
3
— Bad
79%
Dead End: Paranormal Park
219 votes
6
— Fair
78%
Star Wars Rebels
3,432 votes
5
— Meh
77%
Craig of the Creek
132 votes
5
— Meh
76%
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu
315 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup